Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

4* romantika pod Tatrami: polopenze, neomezený wellness a vstup na zámek

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav **** Vysoké Tatry - Slovensko (mapa) 248 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Katka

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jaké jsou možnosti, pokud bychom chtěli pobyt na 4 dny (3noci), jaké jsou taxy na doplacení jedné noci?
Děkuji za odpověď

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

V ponuke máme aj 3-nocové balíčky
Ak chcete zakúpiť 2-nocový, doplatok za 3. noc je alikvótka čiastka

Martina

Dobrý den, je možné zakoupit voucher i pro 3 osoby, respektive mohla by 3 osoba spát v pokoji někde na přistýlce. Jde mi především o to, abychom celou částku za pobyt zaplatili tady přes kredit, který mám na Slevomatu nabytý a ne až doplatkem přímo na místě.
Díky za odpověď
Hezký den
Martina

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

3ia osoba na prístelke je možná na požiadanie – v izbách deluxe a apartmán
Výška príplatku sa odvíja od veku 3. osoby
Doplatok za 3 osobu nie je možné hradiť u Slevomatu, hradí sa priamo hotelu

Sabina Kasanová

Dobrý den,je ještě volný termín od 20 –22.12 nebo rozmezí 18–20.12 ? a dá se něj uplatnit tento voucher ? děkuji moc za odpověd :)

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

voľné termíny sú vysvietené zelenou farbou v sekcii online rezervácie
ostatné termíny nie sú dostupné pre využitie poukazu zo sm

Adam

Dobrý den, do kdy je možno voucher zakoupit asi jsem slepý ale nevšiml jsem si kdy akce končí děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Adame, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den

Alena Miklóšová

Dobrý den, wellness centrum je v budově Depandance nebo se musí přecházet?Děkuji za odpověď.

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

wellness centrum je v hlavnej budove, vzdialenej od Depandance cca 100 m
Je nutne prechadzat

Roman

Dobrý den,

vířivku je možno objednat na hodinu jen pro dva? Děkuji

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

mimo otvaracich hodin (14,00–21,00) na zaklade dostupnosti a za poplatok 7€/os/hod

Nina

Dobrý deň.
Keď si objednám voucher na 3denný zimný a jarný pobyt, dokedy je nutné vytvoriť záväznú rezerváciu na termín, keď chcem kúpiť voucher voľne a nie hneď na konkrétny dátum? Je možné kúpiť voucher teraz a termín s hotelom si dohodnúť až po Vianociach?
Ďakujem

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

je možné

  • kúpiť voucher na termín – viď online rezervácia
  • kúpiť OPEN voucher, platnosť uvedená pri každej variante a rezervovať neskôr, avšak v závislosti na dostupnosti kapacít v čase rezervácie
Adriana

Dobrý den, je možnost koupit voucher i na 3 noci pro 2 osoby a jaká by byla v takovém případě cena? Děkuji

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

mozete si priplatit priamo na mieste 3. noc v alikvotnej sume
je potrebne upovedomit recepciu vopred a preverit dostupnost

Zuzana Vavrečková

Dobrý den, šlo by vystavit fakturu? v práci by mi to proplatili jako příspěvek FK SP

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

Hotl vystaví na požiadanie daňový doklad PO POBYTE.

Veronika

Dobry den, je mozne si prodloužit pobyt ze tri dnů na 6, kdyz zakoupim vouchery dva? Dekuji za info.

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

ano

Pavel Koukal

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat na nějaký volný víkendový termín pro romantický wellness pobyt někdy v listopadu?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

Voľné termíny sú označené zelenou farbou v sekcii KOUPIT NA TERMIN

Radka

Dobrý den,
chtěla jsem se jen zeptat jestli nemáte i nějaké místo v listopadu přes víkend, popř. SO-PO. Děkuji

DEPANDANCE ORSZÁGH Hotel Hviezdoslav ****

tento víkend 2.-4.11

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru