Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Až 24 pečených čajů jako od babičky: pestrá škála ovoce vonící kořením

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tereza

Dobrý den,
objednané čaje už mi asi do vánoc nedorazi? Naposledy jste psali, že vše expedujete 18.12.
 Děkuji

Gemiral s.r.o.

Dobrý den vaše zásilka je v zásilkovně pokud tedy jsem mohl odhadnou vaše jméno.Jednodušší je nám napsat na prodejcaju @seznam.cz a poslat třeba jméno nebo číslo zásilky

Tereza Jindráková

Dobrý den, mám objednané čaje 2× po 6ks. Dorazí mi do 21.12.jak bylo uvedeno v objednávce ?
 Děkuji

Gemiral s.r.o.

Dobrý den všechny objednávky budou expedovány nejpozději zítra 18.12. S pozdravem

Novotná

Dobrý den, přijde moje zásilka do Vánoc? Č.7062695840. Při objednání byl uveden termín dodání 18.12., teď mi slevomat ukazuje 2.1. Děkuji za odpověď.

Gemiral s.r.o.

Dobrý den Vaše zásilka dorazí ve středu 19.12 S pozdravem

VERONIKA Matysková

Dobrý den objednala jsem si u Vás pečené čaje objednávka č.7062410640 ještě čaje nedorazili a to jsem je objednávala 25.11.2018. Ráda bych se zeptala zda příhodu do Vánoc DĚKUJI Matysková

Gemiral s.r.o.

Dobrý den velice se omlouváme za zdržení Vaše objednávka byla dnes předána dopravci s pozdravem Tým Gemiral

Václav

Dobrý den, koukám že nejsem první kterému objednávka ještě nedorazila od 28.11. 2018 se objednávka vyřizuje tak bych se chtěl zeptat zda mám počítat s dodaním popřípadě kdy nebo objednávku zrušit když už je vyprodáno.. číslo objednávky: 7062482912

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

Vaše zásilka byla dnes předána přepravní službě.

Jana

Dobrý den, objednala jsem si přes slevomat 3 balení po 12ks čajů 27.11. Ihned zaplatila on line a dnes je 11.12 a čaje stále nedošly. V zásilkovně byli informováni o zásilce 28.11. A od té doby žádná zpráva. Číslo objednávky je 7062452954. Děkuji předem za odpověď kdy mi čaje dojdou.

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

Vaše zásilka byla dnes předána přepravní službě.

Jana Palašová

Budu potřebovat k vyzvednutí nějaký průkaz

Gemiral s.r.o.

Dobrý den nebudete pouze jméno a číslo objednávky

Veronika Šilarová

Dobrý den,
objednávala jsem 20.11., ihned zaplatila převodem. Předpokládané doručení 4.12.2018. A stále nic. Ve sledování stále vidím objednávka se vyřizuje.
Prosím o prověření. (obj. kód 7062213448). Děkuji.

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

velice se omlouváme , vzhledem k velmi vysokému počtu objednávek mají některé objednávky zpoždění, nejpozději zítra bude Vaše zásilka odeslána,

děkujeme za pochopení

Martina Jarošová

Dobrý den
21.11. jsem objednala 2 dárková balení čajů a 1 balení 24 čajů. Platila jsem ihned kartou. Předpokládaný termín dodání 5.12. mi sice přišel dost dlouhý, ale vzala jsem ho jako fakt, že je před vánoci a je potřeba mít časovou rezervu. 23.11. přišel email ze Zásilkovny, že obdrželi informace o zásilce. A mám počkat na zprávu o uložení na vybrané pobočce.
Na odkazu pro zásilky je následující status
23. 11. 2018 12:33 Přijata elektronická data k zásilce. Čekáme na její fyzické předání. (Očekáváme dodání obchodem).
Dnes je 6.12. a nic se stále nezměnilo. Prosím o sdělení zda je šance, že zásilka přijde aspoň do 14.12.? V pozdějším termínu již balení 24 čajů nebudu potřebovat a objednávala jsem zbytečně.
 Děkuji

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

velice se omlouváme , vzhledem k velmi vysokému počtu objednávek mají některé objednávky zpoždění, nejpozději zítra bude Vaše zásilka odeslána,

děkujeme za pochopení

Lucie

Dobrý den,
15.11. jsem zde koupila balení 24× pečený čaj. Doba dodání měla být 10 dní. Po přijetí platby 16.11. bylo předpokládané datum doručení 30.11. Dnes je 5.12. a stále nic, žádná zpráva ze Slevomatu ani ze Zásilkovny ani od dodavatele :-( Přijde mi zboží do vánoc? Přijde vůbec? Předem moc děkuji za odpověď.

Gemiral s.r.o.

Dobrý den poprosím o zaslání čísla objednávky nebo jména na mail prodejcaju@seznam.cz a vše prověříme a obratem Vás budeme informovat

Hana honzova

Dobry den, ta sada po 12 ks ma taky krabicku? A my by jsme potrebovali objednat 6 baleni najednou. Jak to mam udelat abych nemusela platit dvakrat postovne. Dekujo za odpoved honzova

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, stačí si vložit jednu variantu produktu do košíku tlačítkem Koupit, poté se vrátit třeba tlačítkem zpět, zpátky do nabídky. Vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Bohužel sada po 12 kusech je již vyprodaná. Pěkný den, Honza

Markéta M.

Dobrý den. 28.11 jsem objednala 12 pečenych čajů 2× a 1× po 6 čajů. A zaplatila jsem 30.11 . Tak se chci zeptat,kdy se to doručí. Moje objednávaci číslo je 2169681740 děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, předpokládaný datum doručení je 10. 12. 2018. Hezký den :)

Petra Davidová

Dobrý den,

chci se zeptat, jaká je dodací lhůta při zakoupení přes Zásilkovnu? Pokud Vaše zboží dnes zakoupím (konkrétně sadu 12 ks), potřebovala bych, aby dorazilo nejpozději ve čtvrtek 6.12. Děkuji za odpověď.

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

při tomto množství objednávek toto bohužel nedokážeme zaručit.

Markéta Šimsová

Dobrý den,
koupila jsem 1× 24 a 4 × 12 čajů. Na velké balení bych potřebovala nějaký účet, protože je to do práce. Můžete mi ho poslat?
Díky MŠ

Gemiral s.r.o.

Dobrý den, faktura Vám byla zaslána na Váš e-mail.

Tereza

Dobrý den, takhle přes slevomat nakupuji poprvé… A chtěla jsem se zeptat, zda se dá platit hotově?

Gemiral s.r.o.

Dobrý den bohužel nedá.

Vlastimil Bek

Vyplnil jsem údaje na 2 vánoční balíčky Babiččin čaj,ale nevím jak odeslat
objednávku.Díky za první i druhou odpověď.

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

  • vyberete zboží a počet, potvrdíte tlačítkem KOUPIT,
  • přejdete do košíku
  • potvrdíte tlačítkem K OBJEDNÁVCE
  • zadáte email na který Vám přijde voucher
  • dále vyberete způsob doručení a místo kam budete zásilku chtít doručit
  • dále Vaše iniciály
  • dále vyberete způsob platby, a potvrdíte tlačítkem DOKONČIT A ZAPLATIT
Vlastimil Bek

Objednal jsem 2 dárkové balíčky po 6 kusech babiččin čaj,ale nevím zda byla
objednávka doručena.

Gemiral s.r.o.

Dobrý den objednávku s vaším jménem neevidujeme

Monika

Dobrý den, jsou čaje vhodné i pro těhotné? Děkuji

Gemiral s.r.o.

Dobrý den samozřejmě ano čaje mohou i těhotné.

Petra Goslerová

Dobrý den.
Koupila jsem si 12 pečených čajů. Teď to tu rozbaluju a koukám, že asi nějakým omylem jich dorazilo pouze šest. Děkuji za vyřízení P.G.

Gemiral s.r.o.

Dobrý den velice nás tato chyba mrzí samozřejmě Vám čaje zašleme .

Pavla

Dobrý den, jaká je expirace čajů, děkuji Pavla

Gemiral s.r.o.

Dobrý den expirace je do konce roku 2019

Jan Ivanic

Dobry den mam dotaz jedna sklenicka caje je na pripravu jednoho caje nebo z te jedne sklenicky se udela caju vic dekuju za odpoved.

Gemiral s.r.o.

Sklenička 55 ml je na jeden hrneček čaje
Gemiral

Marie Burianová

Dobrý den, mohu objednat pečené čaje a sypané čaje z druhé nabídky za jedno poštovné? Děkuji.

Gemiral s.r.o.

Dobrý den toto bohužel nejde Gemiral

sůvička

Dobrý večer, nebylo by možné poslat čajíky k osobnímu odběru do partnerské prodejny v Praze ? Děkuji, Sůvička :)

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

bohužel toto není možné, omlouváme se.

Katka Frimlová

Dobry vecer,jeste jednou ja… Bylo by mozne zaslat 2–3 baleni po 24 kusech pres GLS? Musela bych platit 2–3× postovne nebo jen jednou? Dekuji za odpoved,vypadaji opravdu lakave :)

Gemiral s.r.o.

Dobrý den pres GLS by jste platila jen jedno poštovné Gemiral

Katka Frimlová

Dobry vecer, kdy tato akce konci? Dekuji za odpoved :)

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

akce končí 4. 2. 2019
Gemiral

Magdaléna

Dobrý den, jsou čaje vhodné i pro cukrovkáře? Děkuji

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

pokud diabetici můžou fruktózu, tak ano. Čaje sladíme pouze fruktózou.

Gemiral

Lukáš Hargaš

Dobrý den Slevomat.cz,
nelze tento produkt využít jako dárkové balení s věnováním na které mám kredity.
Jak to tedy funguje? Díky

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

tento dotaz musíte směřovat přímo na www.slevomat.cz

děkujeme za pochopení,

Gemiral

Misha Arcano

Zakoupila jsem 24 čajů..jen nevím kam teď přikoupit krabičky..pora­dite?Dekuji

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

stačí pouze kliknout na Vámi vybranou položku (krabičku) , ta se Vám vloží do košíku.

Gemiral

Misha Arcano

Dobrý den..je možno přikoupit 4 krabičky dárkové..když si koupím sadu 24 čajů?Dekuji

Gemiral s.r.o.

Dobrý den samozřejmě můžete . Gemiral

Rudolf Nedorostek

Platí na to dárkové kredity?

Gemiral s.r.o.

Dobrý den,

tento dotaz musíte směřovat přímo na www.slevomat.cz

děkujeme za pochopení,

Gemiral s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru