Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Naučte se vzlétnout i přistát: 4denní základní kurz paraglidingu na Rané u Loun

4,5 / 5 ALTO paragliding school Raná  (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Karel K

Dobrý den,
Číslo je stále nedostupné a nabídka dnes konci…

Karel K

Myslel jsem číslo, které bylo uvedeno u mého prvního dotazu, ale to už je asi jedno :-(

Petr Virt

Dobrý den,

jsem těsně před koupí Vašeho kurzu, ale nikde jsem nenašel termíny výuky. Děkuji Vám za odkaz či specifikaci.

 Petr

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, o dostupnosti termínu a případnou rezervaci se prosím informujte přímo u partnera na tel: 777 311 661. Pěkný den, Honza

ALTO paragliding school

Dobrý den, termíny jsou samozřejmě vypsané na www.paragliding-praha.cz . Pěkný den

ALTO paragliding school
Dalibor

Dobrý den je v ceně kurzu přezkoušení k získání pilotní licence PL-A či možno dokoupit?

ALTO paragliding school

Dobrý den, zde nabízíme první část tréninku obsahující nízké lety a taoretickou přípravu k nim. Přezkoušení je součástí druhé části výcviku (Beskydy nebo alpské terény), ve které se naplno věnujeme výškovým letům. A přezkoušení je u nás v ceně kurzu. Pěkný den

Karel K

Dobrý den,
dotaz, který je povětšinou mým vylučovacím kritériem: Jsou váhové/rozměrové limity? Mám 2 metry a více jak 130 kg. Parašutisté mě nechtějí, co vy? :-)
Díky za odpověď.

ALTO paragliding school

Dobrý den, pro výuku máme k dispozici i cetrifikované tandemové padáky, které snesou zatížení přes 200kg :o). Pokud je to nutné, můžeme trénovat i s nimi. A nebyl byste první ani poslední, kterého bychom takto školili. Takže jako zásadní problém to nevidím, otázkou jsou Vaše fyzické možnosti. To raději zavolejte na 603 311 661 a domluvíme se osobně. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru