Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sady přírodopisných DVD pro zvídavé jedince

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Helena Šrámková

Jsem moc spokojená jako vždy,vše je super.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, jsme velice rádi, že jste s našimi nabídkami spokojená. :-) Pěkný den, Honza

Slavomír Zupko

Dobrý večer,
chci si objednat všechny tři sady přírodopisných DVD, Nejdivočejší Afrika, Zvířata a Planeta Země. Jak to mám udělat. Děkuji. Zupko.

Slevomat.cz

Dobrý den, Slavomíre, stačí si vložit jednu variantu produktu do košíku tlačítkem Koupit, poté se vrátit třeba tlačítkem zpět, zpátky do nabídky. Vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Pěkný den, Honza

Antonín Bartoň

dobrý den, zkoumal sem to dlouho a opravdu je tam nějaká ochrana aby nešlo dvd přehrát v „normálním“ počítači, možná by tam mělo být upozornění, pro kupující!

Antonín Bartoň

dobrý den, chtěl bych se zeptat k dvd nejdivočejší afrika, měl jsem je koupeny před několika lety s časopisem a teď, když sem je nedávno našel, ani jedno dvd nejde přehrát v počítači,… na stolním dvd přehrávači jsem nezkoušel protože jej nemám. Když je koupím znovu chtěl bych předem vědět, jestli je na těchto discích nějaká ochrana, aby šly přehrát pouze v klasické dvd přehrávači??? nebo by měly jít přehrát kdekoliv, děkuji Bartoň

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Bohužel, pokud Vám nešlo přehrát předchozí DVD, tak s největší pravděpodobností nepůjde přehrát ani DVD z této akce. Záleží totiž na různém nastavení Vašeho počítače apod. Děkujeme a přejeme příjemný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru