Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dárková sada španělské šunky Jamón Serrano, stojanu a nože

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Katerina

Dobrý den,
zakoupená nabídka mi nejde vytisknout jako dárkový poukaz. Koupila jsem pod stromeček, ale nemám co předat v obálce. Můžete mi poslat voucher do e-mailu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, voucher můžete vždy stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery, které když rozkliknete, máte možnost si u voucherů vybrat z několika námi přednastavených dárkových vzhledů, nebo použít vlastní fotku a text a dotvořit si tak voucher přesně podle sebe. Hezké Vánoce, Ivet :)

Pavel

Dobrý den, chci se zeptat zda – li když zakoupim voucher dnes, mohu si šunku vyzvednout zítra na prodejně?
 dkěuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle o dostupnosti na prodejně se prosím přesvědčte přímo u obchodníka na emailu: info@edelikatesy.cz, nebo tel: +420 607 043 3­70. Pěkný den, Honza

Martin Mensik

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli je ještě možné doručení do vánoc?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, omlouvám se, ale momentálně již nemůžeme zaručit doručení do Vánoc. Hezký den.

Jana

Dobrý den, jaké jsou v šunce konzervanty? Děkuji

Aneta

Dobrý den, jakou má šunka trvanlivost?

Slevomat.cz

Dobrý den, Anet, šunka má trvanlivost do března 2019 do nakrojení a od nakrojení 1 měsíc. Pěkný den

Lucie Wimmerová

Dobrý den, bylo by možné domluvit doručení až na 17.12.? Děkuji za odpověď L.W.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, omlouvám se, že jste musela tak dlouho čekat ;) Nicméně mám pro Vás dobrou zprávu, doručení na 17. 12. máte s naším partnerem domluvené. :) Hezký den, Ivet

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru