Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zimní aktivní dovolená na Šumavě s polopenzí a saunou pro páry i rodiny

3,7 / 5 Hotel Lesní Dům Šumava - Německo (mapa) 116 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jarka Havlovicová

Dobrý den, jsme dva a dítě 16 let. Jak postupovat s koupí pobytu u vás, děkuji Havlovicová.

Hotel Lesní Dům

Dobrý den,pani Havlovicová stačí ak si zakoupite jeden voucher pro dvě osoby a dítě budete doplácet u nás na míste a to 550 czk za noc s polopenzí.Hotel Lesní Dum.

Marešová

Dobrý den.
Máte volno na dvě noci pro dva dospělé a 4 děti někdy v termínu od 25. do 28.2.? Děkuji, Petra Marešová

Hotel Lesní Dům

dobrý den, áno máme zatím volné pokoje. Pro bližší info nás prosím kontaktujte telefonicky alebo mailem.
Hezký den, Hotel lesní dum

Iva

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak daleko je od Vás nejbližší sjezdovka a také,zda tam bývá ještě v březnu možnost lyžování?Jak by se řešilo ubytování v případě,pokud bysme chtěli jet 3 dospělí a 2děti (10 a 2 roky)?Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Hotel Lesní Dům

dobrý den, zvykně tady byt snih i v březnu, ale já vám to nemužu zaručit proto se radši podivejte na předpověd počasí. Cenově by to bylo- zakoupíte si voucher pro 2dosp. osoby a jednu osobu (780kč/noc) plus i děti doplacíte na místě. Děti do 3let- zdarma bez nároku na lůžko a jídlo a 10let- 550kč/noc včetně lůžka i polopenze.
Karin Kochubey- manager hotela

Zuzana Janová

Dobrý den,
je možné ubytování se psem?
Děkuji
 Janová

Hotel Lesní Dům

Dobrý den,
pani Janová u nás určite,len se za pejska doplácí 170 kč za noc.S přátelským pozdravem Karin Kochubey-manager hotel.

Elií Zahoříková

Dobrý den, je možné si v hotelu půjčit dětskou postýlku??A ještě jsem se chtěla zeptat zda máte volné dva pokoje v termínu 6–8.2.2019?
Děkuji za odpověď

Hotel Lesní Dům

dobrý den, áno je možné si půjčit dětskou postýlku za příplatek 150kč/noc. Také máme volné 2 pokoje ve Váma vybraném termínu.
S přátelským pozdravem Karin Kochubey-manager hotel.

Erika

Dobrý den,

dokdy se dá voucher zakoupit. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Eriko, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den, Honza

Tomáš Fošum

Dobrý den máte volno kolem 4–14.2., na 2–3 noci. Pro 2 osoby. Jsou přímo u hotelu běžkařské trasy, tak abychom nemuseli nikam jezdit autem děkuji.

Hotel Lesní Dům

dobrý den, zatím máme volno od 3.2.2019– 10.2.2019.
S přátelským pozdravem Karin Kochubey-manager hotel.

Jana Šefčíková

Dobrý den, jaká je cena dětí s polopenzí ( 7 a 9 let). Děkuji za odpověď.

Hotel Lesní Dům

dobrý den, cena je 450kč 1 dítě/noc včetně polopenze.
S přátelským pozdravem Karin Kochubey-manager hotel.

Radka Pailová

Dobrý večer, jsem 4-člená rodina (2 dospělí + 2 děti – 7 a 9 let) a rádi bychom se u Vás ubytovali v období našich jarních prázdni (23.2. – 2.3.). V ceně ubytování máte i polopenzi, ale mladší dcera je celiak. Chtěla jsem se zeptat, zda v hotelu nevaříte i bezlepkově? K snídani bychom si přivezli vlastní pečivo, ale jde mi převážně o večeře. Moc děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, pro takto specifické informace Vám poradím obrátit se přímo na Lesní dům info@hotel-lesnidum.cz
+420 773 744 1­29. Hezký den :)

Martina Krnacova

Dobrý den,Máte prosím volný termín od 18–20.1.?Mohu si jej zarezervovat a zakoupit hned voucher?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino v tuto chvíli je tento termín volný. Po rozkliknutí příslušné varianty kliknete na tlačítko Koupit na termín a příslušné datum vyberete. Pěkný den, Honza

Martina Krnáčová

Dobrý den,Nezlobte se,ale zakoupila jsem voucher k Vám na ubytování a nelze mi ani jedna platba.Mohu Vás poprosit o platební instrukce a já bych to ihned zaplatila přes internet banku?Děkuji moc za pomoc.

Hotel Lesní Dům

Dobrý den,
pani Krnáčová to se musíte obrátit na podpora pomoci zákazníku Slevomatu s tímto Vám ja nedokážem pomoci.S přátelským pozdravem Karin Kochubey-manager hotel.

Martina Krnacova

Dobrý večer,jsme 4 členná rodina,mám tedy zakoupit dva vouchery nebo Máte i pokoj pro 4 osoby?Děkuji za odpověď.

Hotel Lesní Dům

Dobrý večer,pani Krnacova,pokud ste 4 dospelé osoby,tak si zakupte 4 vouchre,ak máte deti,zakupte si prosím jeden voucher a deti budete doplácet na míste.S přátelským pozdravem Karin Kochubey -manager hotel.

Pazdernik

Dobrý den,
máte volný termín mezi svátky pro 2 dospělé a dítě 8 let
děkuji za odpoved

Pazdernik

Hotel Lesní Dům

Dobrý den,pán Pazdernik termín volný máme.S přátelským pozdravem Karin Kochubey manager hotel.

Poláčkovi Václav a Jana

Zajímalo by nás ubytování na 4 dny v průběhu ledna 2019.ale protože závazný termín budeme moci stanovit až po 15. 11.18, neb v r.2019 mi bude stanoven termín operace ,tak bychom se chtěli zeptat zda je nutná závazná rezervace termínu ubytování. Současně bychom rádi věděli jaká je možnost lyžování a v jaké měně se platí skipas.Protože to bude pro mne asi poslední lyžovačka ,tak bychom rádi využili tento pobyt co nejaktivněji jako senioři ,kteří by i rádi poznali všechný kouzla vaši lokality.Děkujeme mnohokrát za odpověď.Poláčkovi Václav a Jana

Hotel Lesní Dům

Dobrý den,pán a pani Poláčkovi,klidne si zakupte voucher na volný termín a rezervaci si provedete,kdy budete znát pevný termín na naši web stránce a to www.hotel-lesnidum.cz/rezervace.Lyžovat se dá jak na české ,tak na nemecké strane a platíte v eurech na Gross Arber na Špičáku platíte v českých korunách.Budeme se na vás tešit,krásny zbytek dne želáme Hotel Lesní Dúm.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru