Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Chraňte své oči: brýle s filtrem proti modrému světlu s dioptriemi i bez

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Leona

Dobrý den, mám 2,75 dioptrie. Mám si objednta 2,5 nebo 3 dioptrie?
Děkuji za odpověď , Leona

R-Kontakt CZ

Dobrý den Leono, doporučujeme pořídit 2,5 dioptrie. Pokud budete potřebovat silnější dioptrie, můžeme Vám je vyměnit.
S pozdravem R-Kontakt CZ

Kristýna

Dobrý den,

lze objednat brýle dvoje na jedno poštovné? Případně jak se po koupení voucheru brýle objednají, nenašla jsem návod.

R-Kontakt CZ

Dobrý den, ano, na jedno poštovné můžete objednat libovolný počet brýlí. Po zaplaceni objednávky zboží ihned posíláme. Děkujeme za dotaz. R-Kontakt CZ

Ludmila Hubináková

Dobrý den, chci se zeptat, jak poznám účinek. Zatím registruji pouze mírné zabarvení skel, ale nic víc.

R-Kontakt CZ

Dobrý den, brýle na počítač snižují únavu očí a oslnění vlivem negativního záření od monitorů počítačů, tabletů i displejů mobilních telefonů. Jejich účelem je tedy potlačit nebo oddálit nepříjemné symptomy práce u monitoru.

Pavla Ronovská

Dobrý den,
jaký je prosím rozdíl mezi variantou MR73 a BLF83?
děkuji.

R-Kontakt CZ

Dobrý den, kromě drobností ve tvaru rámečku je nepatrný rozdíl i v rozměrech:
BLF73 54–17–140 a u BLF83 51–17–138. První údaj je šířka skla a třetí údaj délka stranice. Oba dva modely jsou opatřeny flexibilní stranicí. Děkujeme za dotaz. R-Kontakt CZ

Jakub Vaniš

Dobrý den, cca před dvěmi lety jsem manželce kupoval v optice brýle právě pro práci s PC a stály cca 4 tisíce korun, bez dioptrii, ano rámečky stály asi 2 tisíce, ale skla 1 cca 1000.- Kč, proto se chci zeptat, je to skutečně kvalitní sklo jenž bude filtrovat záření z pc?

R-Kontakt CZ

Dobrý den, jedná se o brýle švýcarské značky Montana. U této značky se důsledně dbá na kvalitu výrobků a splnění veškerých evropských norem. Tato značka je pravidelně zastoupena na optickém veletrhu Silmo v Paříži.
Děkujeme za dotaz. R-Kontakt CZ

Petra Svobodová

dobrý den, chci se zeptat ty dioptrie jsou na dálku nebo na blízko?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, jedná se o brýle na čtení a k počítači, takže jde o dioptrické brýle na blízko. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru