Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dejte si dobrý čaj: dárkové sady zeleného čaje se svinutými květy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Černá

Dobrý den,

jak to vypadá s objednávkou ?
č. 7062912510

 Děkuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
chybějící kousek jsme vám doposlali. Již jsme vám to i říkali.
darka-shop.cz

Jana Černá

Dobry den,

objednavla jsem tři věci.
Dorazily pouze dvě bez jákekoliv omluvy!

7062912510 cislo objednavky
Prisly dve kavy a kvetouci caj ne !
Urgentne vyresit.

 Dekuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
omlouváme se za chybějící kus, dnes dopošleme a zítra by vám měl být doručen.
Hezký den.
darka-shop.cz

Andrea Vašíčková

Dobrý den,
kdy si mohu svoji objednávku osobně vyzvednout? Telefony nezvedate a připravit osobní odběr myslím není tak složité.. Děkuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, můžete se zastavit. Nemáte ještě termín dodání ale my vám přesto vyhovíme.
darka-shop.cz

Renata Gambová

Dobry den,mam stejny problem,jako ostatni kupujici.Dne 2.12 jsem si objednala 3× sadu kvet.caju a 1× koren maca s datem doruceni do zasilkovny 11.12.,tj.dnes.Na mail take nikdo nereagoval.Vyrobky mam jako darky a rada bych vedela,kdy bude ma objednavka vyrizena a konecne expedovana.Dekuji moc za informaci

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, dnes vám zásilku odešleme a zítra ji budete mít k vyzvednutí. Omlouváme se za zpoždění. darka-shop.cz

Kateřina Štrajtová

Dobrý den.

Dne 28.11. jsem u Vás tuto sadu objednala a ihned zaplatila. Dne 29.11. jste objednávku přijali. Dále se nic neděje. Doručení mělo být nejpozději včera, telefon u Vás nikdo nebere a na maily nereagujete. Zboží jsem objednávala jako dárek a nedorazilo kdy mělo, pokud kdy vůbec dorazí a Vy absolutně nejste schopní reagovat na maily, ani zvedat telefony nebo se obtěžovat zavolat zpátky, když Vám člověk volá na mobil a vidíte X zmeškaných hovorů! Udělala jsem neskutečnou chybu, že jsem u Vás vůbec něco objednala!

Darka Company s.r.o.

Omlouváme se za zpoždění, Vaše zboží mělo být doručeno dne 10.12.2018 a bude doručeno 12.12.2018, což je zpoždění 2 dny.
Přeji Vám krásné Vánoce a pochopení, že se snažíme zboží expedovat ihned, jak je to jen možné.
darka-shop.cz

Martina Fritschová

Dobrý den,25.11.,jsem odeslala objednávku stále nic nepřišlo děkuji za odpověď M.Fritschova

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, Vaše sada kvetoucích čajů Vám přijde v průběhu týdne. Omlouváme se zpoždění.
darka-shop.cz

Tereza Sučová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, 30.10.2018 jsem objednala a zaplatila Vaše zboží Dárková sada kvetoucího čaje s hnědou stuhou, přišel mi i potvrzovací email s tím, že objednávka byla přijata a zboží mi má být doručeno nejpozději do 8.11.2018, což je dnes a zboží nemám ani u sebe, natož nevidím ani žádnou aktivitu z Vaší strany, když se podívám na stav objednávky, tak se to stále nepohnulo se statusu objednávka přijata, proto se ptám, kde se stala chyba a kdy mi zaplacené zboží přijde, jestli vůbec? Děkuji za odpověď. Sučová

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, Vaše zboží se včera balilo a dnes budeme expedovat. V pondělí bude zboží na pobočce Zásilkovny. O zboží je velký zájem a tak máme malé zpoždění. Omlouváme se za zpoždění, květy jsou však čerstvé a s dárkem budeme myslíme spokojena.
Pěkný den.
darka-shop.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru