Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Roční i pololetní předplatné časopisu Moje chvilka pohody včetně bonusů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
KPGamer CZ

Do kdy bude tato nabídka?

Slevomat.cz

Dobrý den, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den

zanet

dobrý den budu si moci vytisknout darkový certifikát?

RF Hobby

Dobrý den, darovací certifikát je k vytištění na www.predplatne.cz.
Hezký den
I.Přibyslavská

Edita G.

Dobry den, v aktualnim formulari neni mozne zvolit, od jakeho cisla chci predplatne objednat. To si musim hlidat konec prosince, abych objednala tak, jak pozadujete (predplatne bude od nasledujiciho cisla po obdrzeni objednavky), aby casopis neprisel pred Stedrym dnem? Dekuji

RF Hobby

Dobrý den ,
napište na sleva@rf-hobby.cz , aby předplatné začalo chodit po vánocích a my vše zařídíme
Hezký den
I.Lajblová

Jana Zuščichová

Dobrý den chci předplatné zakoupit teď, ale aby první číslo přišlo až v novém roce. Jedná se o dárek na Vánoce je to možné?

RF Hobby

Dobrý den.
Při vyplnění formuláře si sama určíte od kterého čísla vydání vám bude předlatné doručeno.
Pěkný den I.Lajblová

Lenka Kovalova

Dobrý den když chci aby mi první číslo došlo až 20.12.2018 jak mám postupovat ?

Slevomat.cz

Dobrý den, lenko, stačí si koupit voucher. Poté si na stránkách https://rf-hobby.cz/predplatne-casopisu-moje-chvilka-pohody-bonusy/ provést objednávku. Předplatné Vám bude zahájeno následujícím číslem vydání po obdržení této objednávky. Pěkný den

Eva

Nespletli jste název časopisu ?Na obálce je :„Manžel umíral bez pomoci“, „Soused zešílel, utýral nám psa“.

RF Hobby

Dobrý den ,
na názory ostatních čtenářů se lze podívat v této nabídce v sekci hodnocení . Jedná se o příběhy ze života našich čtenářů, které ale jsou pouze jednou částí obsahu tohoto titulu .
hezký den
I.Lajblová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru