Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

INNOS – telefony s vysokou kapacitou baterie a 16MPx fotoaparátem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ania

Dobrý den.Jsem ročník 1956,žena a potřebuji na mobilu volat,psát sms a hlavně mít kvalitní foťák.Není pro mě těch různých možností u mobilu INNOS D 6000 zbytečně moc,které nevyužiji až tolik?Můžete mi nabídnout ve slevě nějaký jiný klasický mobil s kvalitním rozlišením při fotografování jako je tento?Děkuji za odp.jak to vidíte Vy,coby odborník.

Pelitt

Dobrý den,
momentálně máme ve slevě pouze tento typ mobilního telefonu.
Co se týče tohoto typu,záleží,jestli umíte pracovat s telefonem s OS Android.
Váš Pelitt Team

JIRKA

DOBRÝ DEN CHCI SE ZEPTAT NA TO DUAL SIM. JE TEDY MOŽNÉ MÍT V MOBILU ZAPOJENÉ 2 SIM KARTY + TAM MÍT MicroSD PAMĚŤOVOU KARTU ?? MYŠLENO TAK JAKO ABY BYLY VŠECHNY CELKEM 3 KARTY ( 1× MicroSD + 2× SIM KARTA ) V JEDEN OKAMŽIK ZAPOJENÉ A AKTIVNÍ.

NEBO JDE MÍT ZAPOJENÉ JEN 2 SIM KARTY ZÁROVEŇ ?? ALE PAMĚŤOVOU KARTU NE.

A NEBO DRUHÁ VARIANTA

1× SIM KARTA + MicroSD PAMĚŤOVÁ KARTA ???

JAK KONKRÉTNĚ TO TEDY U TOHOTO MOBILU JE ???

PŘEDEM VÁM DĚKUJI ZA VAŠI BRZKOU A KONKRÉTNÍ ODPOVĚĎ.

Pelitt

Dobrý den,
je možné používat 2 SIM a 1 SD kartu zároveň.
Váš Pelitt Team

Jan Jindra

Dobrý den, na webu https://www.svetmobilne.cz/innos-d6000-smartphone-se-dvema-bateriemi/3494 jsem se dočetl, že „k dispozici je LTE (4G), podporována jsou ale jen pásma používaná v Číně“. Nepředpokládám, že bude tento telefon fungovat stejně jako jiné telefony s LTE a kompatibilními frekvencemi pro ČR. Děkuji za bližší informace.

Pelitt

Dobrý den,
telefon je z evropské distribuce, takže LTE V ČR funguje.
Váš Pelitt Team

Simona Prasóó

Dobrý den, máte vašem e-shopu k dispozici pouzdro a tvrzené sklo?

Pelitt

Dobrý den,ne,ale jsou k dispozici na www.innos.com.
Váš Pelitt Team

Jan Švandrík

Dobrý den, jak je to s aktualizacemi operačního systému Android, přeci jen verze 5.1. na novější. Přeci jen je to již starší veze

Pelitt

Dobrý den,
je dostupná aktualizace na 6.0.1.
Váš Flamestone tým

Marcela Štyaková

Dobrý den,je na tento mobil tvrzené sklo a obaly? Děkuji

Pelitt

Dobrý den,
ano,dají se dokoupit zvlášť.
Váš Flamestone tým

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru