Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Absorpční pratelné podložky pro vaše mazlíčky v různých velikostech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tereza Nowak

Je toto určeno pouze pro psy? Mohu to dát králíčkovi do klece?

Zooshopik

Dobrý den,

primárně je to určené psům. Už si však podložku koupilo několik zákazníků i pro jiná zvířátka do klece. Bohužel ale nemám v tuto chvíli zpětnou vazbu od zákazníků a nemohu Vám zaručit (nebo dokonce slíbit), že podložka splnila účel, pro který ji kupovali.

Katka

Dobrý den, zajímalo by mne totéž jako paní Nikolu, jsou podložky skutečně neroztrhatelné? Můj border teriér klasickou podložku na jedno použití rozcupuje během chvíle.

děkuji Katka

Zooshopik

Dobrý den,

kopíruji odpověď od předchozího dotazu:

Dobrý den,

vyzkoušené to přímo není a rasy typu Labrador, Doga, atp by si s tím pravděpodobně poradily, pokud se zaměří přímo na zničení této podložky. Menší rasy nemají šanci podložce ublížit, u větších ras je to hodně o povaze psa. Spíše bych zmínil, že jsme prodali již několik tisíc těchto podložek a doposud jsme neměli jedinou reklamaci. Toto (spolu s vlastními zkušenostmi s užíváním těchto podložek) je důvod, proč prezentujeme podložky s uvedeným textem. S jednorázovými podložkami se určitě nedají srovnávat.

Nikola

Dobrý den,

líbí se mi, že je napsáno, že podložky Jsou neroztrhatelné a na fotce je vyfocen bígl. Zajímalo by mě jestli je to opravdu vyzkoušené a ani ten bígl ji neroztrhá, jsou totiž docela vynalézaví.

Zooshopik

Dobrý den,

vyzkoušené to přímo není a rasy typu Labrador, Doga, atp by si s tím pravděpodobně poradily, pokud se zaměří přímo na zničení této podložky. Menší rasy nemají šanci podložce ublížit, u větších ras je to hodně o povaze psa. Spíše bych zmínil, že jsme prodali již několik tisíc těchto podložek a doposud jsme neměli jedinou reklamaci. Toto (spolu s vlastními zkušenostmi s užíváním těchto podložek) je důvod, proč prezentujeme podložky s uvedeným textem. S jednorázovými podložkami se určitě nedají srovnávat.

Soňa

Dobrý den, proč se nedá platit na dobírku,nebo poslat do zasilkovny???

Slevomat.cz

Dobrý den, Soňo, balík je poslán českou poštou za cenu 89 Kč. Pro přesnější informace kontaktujte přímo zooshopik na emailu zooshopik@seznam.cz
+420 739 626 0­40. Hezký den Simča :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru