Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Roční předplatné časopisu Rozmarýnka pro děti na rok 2019

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lucie

Dobrý den, také bych měla o předplatné zájem. Bude nabídka vystavena znovu?

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
v letošním roce již toto předplatné nabízet nebudeme.

Děkujeme za pochopení

sandra

Dobry den, take me zajima, jestli jeste bude mozne koupit voucher. Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Sandro, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Honza

Inna Dillan

Dobrý den, bude prodloužená nabídka, prosím? Pozdě jsem uviděla…

Slevomat.cz

Dobrý den, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Hana

Budete prosím tuto nabídku ještě opakovat? Nebo alespoň možnost zakoupení všech 6 čísel letošního ročníku, pokud už nelze navýšit nové odběratele? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Eliška Mošťková

nelze navýšit počet?

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško, to bohužel ani neumíme, ale je možné, že se nabídka u nás objeví znovu. Můžete si nastavit upozornění o nové nabídce obchodníka na e-mail. Hezký den :)

Katerina Kohoutova

Dobrý den ráda bych předplatné časopisu rozmarýn. Stále mi to říká že nabídka vypršela.. A ještě to po mě chcete peníze i když se na ten voucr nedostanu a ráda bych ho zaplatila benefity. Jde to rozdělit. Obj jsem toho více.. Děkuji. Kohoutová…

Slevomat.cz

Dobrý den, Katerino, voucher vám přišel po zaplacení na e-mail. :) Mohl se vám zatoulat do složky Spam nebo Hromadné. Zkontrolujte si prosím tyto složky ve vaší schránce. Hezký den! :)

Jana Šmídová

Dobrý den, chtěla bych roční předplatné Rozmarýnky dát jako vánoční dárek, nebylo by možné zaslání šesti letošních čísel nějak zařídit do konce roku – za příplatek ???
 Děkuji

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
je nám líto, ale starší vydání můžou být zaslány až s číslem 1/2019.
Děkujeme za pochopení

Kateřina Částková

Hezký den, objednala jsem a zaplatila (27.11.) voucher na předplatné Rozmarýnky a Časostroje. Kdy mi dojdou čísla voucherů, abych mohla vyplnit objednávkový formulář? Děkuji za odpověď Kateřina

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku tady vidím jako nezaplacenou, Po přihlášení do svého účtu Slevomatu uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. V případě stálých nejasností kontaktujte zákaznickou podporu na telefonním čísle: 222 745 354. Hezký den Simča

Ivana

Dobrý den, dnes tedy předplatné u vás objednám a zaplatím. Jak dál postupovat? Pošlete voucher a kam ho mám zaznamenat? Myslela jsem že zaplacením je to vyřízené. Díky za vysvětlení.

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
postup pro objednání prředplatného je uveden v nabídce. Je nutné vyplnit objednávkový formulář.

Zuzka Jedovnická Vrtalová

Dobrý den, mám zaplaceno od 26.11 a ještě mi žádný voucher nepřišel…Peníze jsou blokovány do 3.12., jak lze v takové situaci nadále postupovat, když lze voucher uplatnit do 3.12. Děkuji

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
ohledně plateb a zaslání voucheru, prosím, kontaktujte zákaznickou podporu Slevomatu.
(voucher je platný do 3.1.2019)

Diana Michálková

Včera jsem zaplatila předplatné rozmarýny a doteď mi nic nepřišlo.Muze mi dát někdo vědět,kdy voucher dojde,aby mi to nepropadlo?

Slevomat.cz

Dobrý den, Diano, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

Zdenka Březinová

Dnes jsem zaplatila,kdy mi přijde č.voucheru?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko, vouchery jsem Vám poslala pro jistotu znovu, měla byste je v emailu najít. Voucher mimo jiné naleznete i na Vašem profilu v sekci „Mé objednávky“. Přeji krásný den

Diana Michálková

Dobrý den.kdy mi přijde číslo voucheru?dneska jsem zaplatila.dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Diano, vidím, že voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Helena Procházková

Bonus je zdarma máte to tam tučně. Nepište tedy původní cena 320, nová 160.
Správně má být 160+ bonus zdarma. Je to mystifikace zákazníků a neseriozní jednání. Kdo časopis nezná, automaticky se podívá, za kolik se dá pořídit předplatné běžně.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, celková částka je vypočítána z finálního produktu, který má hodnotu 320,–. Cena předplatného je 160,–, ke kterému navíc dostanete zdarma 6 čísel časopisu Rozmarýnka z roku 2018. Pěkný den, Ivet :)

Pavel Horčička

dobrý den, je možné koupit přes kredity?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, pokud máte dostatek kreditů, tak to je možné. Je i možnost zaplatit část z kreditů a zbytek doplatit. Pěkný den

Helena Procházková

Dobrý den, chci se zeptat kde je ta sleva…
Roční předplatné je za 160,– Kč a ne za 320 Kč
viz http://www.objednatsipredplatne.cz/rozmarynka/

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
k této nabídce předplatného je bonus- zaslání šesti letošních čísel.

Eliška Čásárová

Dobrý den. Lze za nějaký poplatek zasílat i do zahraničí?
Děkuji
Čásárová

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,

je nám líto, ale tato nabídka je pouze pro rozesílání v rámci ČR.
Děkujeme za pochopení

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru