Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ketonová dieta Mix & Slim: testovací balení nebo kompletní program až na 30 dní

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Boumová

Asi se zeptám hloupě, ale to znamená, ze když si koupím balicek na měsíc, ze budu jist 30× jednu a tu samou polévku? Jednou houbovou podruhé syrovou a tak pořad dokola? A ze k večeři budu mít pořad palačinky??

Mixslim s.r.o.

Dobrý den,

ano, co si objednáte to budete jíst. Pokud si objednáte sýrovou polévku, tak budete jíst sýrovou polévku a k večeři si dáte Vámi uvedené palačinky.

S pozdravem
Mixslim

Zaneta

Dobrý den. Lze nahradit některé jídlo jiným?Např. Rajskou polévku, nebo ryzovou kaši… Děkuji za odpověď. Zaneta

Slevomat.cz

Dobrý den, Zaneto, doporučím Vám obrátit se přímo na info@mixslim.cz
+420 739 213 8­38. Hezký den :)

Alena

Dobrý den. Nějak jsem nepochopila, kde je/kde najdu ten „testovací balíček“? Díky za info zpět, A.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, za testovací balení je považováno vše kromě kompletních balíčků. Hezký den :)

Hana Úředníčková

Dobrý den,

ještě jsem s dietou ani nezačala, a už jsem naštvaná, že jste ze mně udělali blba. Koupila jsem si 14 denní variantu na slevovém portálu s 6% slevou, abych poté zjistila, že když bych si ji koupila normálně ve vašem e-shopu, měla bych slevu 10 %. Nejde mi ani tak o tu stokorunu, ale vadí mi to z principu. Určitě to bude hrát roli při případném nákupu pokračování diety, koupím raději u konkurence, která hraje fér.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, moc nás mrzí, že jste naštvaná, ale sleva 10% u obchodníka je pouze na první nákup v jejich e-shopu, což nemění cenu produktu. Je pouze na zákazníkovi, zda využije slevu na tento produkt. Hezký den :)

Tereza

Dobrý den,
při téhle dietě je myšleno i na lidi s intolerancí na laktozu?
Díky za odpověď.

Mixslim s.r.o.

Dobrý den,

bohužel výrobky obsahují mléčný protein.

S pozdravem
Mixslim

Dáša Chytruška

Nejim rajskou ani houbovou polevku. Můžu to n jak vybrat dle mé chuti?

Mixslim s.r.o.

Dobrý den,

v naší nabídce najdete polévku rajskou a zeleninovou.

S pozdravem
Mixslim

A.K

Dobrý den,
kdybych nechtěla v tom balíčku na 7 dní sýrovou omeletu je možnost ji vyměnit za tu houbovou?
děkuji za info

Mixslim s.r.o.

ano, prosím napište po vytvoření objednávky na email: info@mixslim.cz

Eva

Dobrý den, složení výrobků u 30denního balíčků určujete Vy, nebo je možno si zvolit při objednávce? Díky za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, balíček obsahuje základní jídla , která jsou stanovená (kaše, koktejly, palačinky, omelety a polévky) a ty si pak zákazník ochucuje dle libosti a chuti, protože součástí balení jsou různé příchutě (čokoláda, lesní plody, vanilka, jahoda, banán). Hezký den, Simča

Katka Faltýnková

Dobrý den
nechci být šťoura, ale v 30ti denní dietě chybí tři jídla (dle popisu je v ní jen 147 jídel)…
děkuji Blechtová

Mixslim s.r.o.

Dobrý den, v rámci programu doporučujeme ke konci diety pomalu zakomponovávat i jiná jídla, např. salát, ryba..atd.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru