Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Autopotahy pro vozy Škoda, Hyundai nebo Dacia ve 4 barvách

4,6 / 5 Velcar s.r.o. Nymburk  (mapa) 46 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Eva

Dobrý den, mám dotaz na potahy do Octavie III cobmi rok 2013 – vprostřed zadních sedadel je vyklápěcí područka sloužící jako držák na pití – máte potahy, které umožňují její vyklápění? Děkuji

Velcar s.r.o.

Dobrý den, jmenuje se to „zadní loketní opěrka“, je zip, díky kterému se může opěrka vyklopit. Takže ano, umožňuje to vyklápění. Děkuji. Velcar s.r.o.

František Fillip

Dobrý den, Hyundai i30 r.v.2010.Mám ve voze přední středovou opěrku, ale sada na tento vůz ji zřejmě neobsahuje.Je možno doobjednat ,pokud ano za jakou cenu.Děkuji za odpověď.

Velcar s.r.o.

Dobrý den. Základní sada loketní opěrku neobsahuje, pokud ji ale napíšete do kolonky „specifikovat jinou výbavu“, loketní opěrku – střih na ni máme a uděláme Vám ji. Není problém. Je v ceně autopotahů. Děkuji. Velcar Štandlova

Honza Zeman

Dobry den, plati tato sleva na vsechny potahy Torino, tedy i na hyundai i40?

Velcar s.r.o.

Dobrý den. Sleva plati pro ctyri druhy barev modelu Torino – černá, červená, světle a tmavě šedá. Děkuji. Velcar Štandlová

Ivona

Dobrý den,
ještě jeden dotaz. Potah je v jednom kuse nebo se skládá z více kusů (opěrka a podsedák)?
Děkuji Ivona

Velcar s.r.o.

Dobrý den. Autopotahy jsou přesné na míru, takže každý kus sedadla má i svůj kus autopotahu, který je důkladně popsán, aby bylo jasné o co se jedná při samotné montáži :). Hezký den.

Ivona

Dobrý den,
jaká je životnost při denním ježdění do práce? Vydrží to alespoň tři roky? Jaká je záruka a na co se vztahuje? Dá se případně zboží vrátit a z jakého důvodu?
Děkuji Ivona

Velcar s.r.o.

Dobrý den. Ano, jsem si jistá a stojíme si za tím, že naše autopotahy Vám při denním ježdění do práce v autě vydrží déle jak tři roky. Navíc máme vlastní zkušenosti. Co se týká vrácení zboží, jedná se o zboží na zakázku, ale bez udání důvodů můžete vrátit do 14-ti dnů. https://www.velcar.cz/cs/m-48-odstoupeni-od-smlouvy Hezký den. Velcar

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru