Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zima i jaro v Železných horách: neomezený wellness, polopenze i aktivity

4,4 / 5 Hotel Kraskov**** Vysočina (mapa) 590 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marie Harantová

Dobrý den,

mám na Vás dotaz – chtěli bychom s manželem u Vás pobyt v září 2019 – od pondělí do pátku s polopenzí. Jsme oba důchodci. Kolik by tento pobyt stál.
Děkuji za odpověď

Hotel Kraskov****

Dobrý den, paní Marie, kontaktujte, prosím, recepci hotelu. Rádi Vaše dotazy zodpovíme.
kraskov@eahotels.cz +420 464 600 4­11. Hezký den :) MH

Šárka Tichá

Dobrý den, byl by volný pokoj o víkendu od 1.3. –3.3. 2019 nebo v týdnu od 3.3. –5.3. 2019 pro 2 osoby? Nabídka mě moc zaujala, ale bohužel není volný termín, tak jestli třeba nepropadla nějaká rezervace, děkuji

Andre betakova

Dobrý den mate volný pokoj od 13–15.2.2019 jsme dva dospěli a dvě děti jedno dítě 7.let a druhé 1 rok jak by to vycházelo cenově

Jan Dolenský

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zda máte u saun k dispozici nějaký ochlazování bazének

Jana Šafaříková

Dobrý den, v nabídce je uveden neomezený wellness, na voucheru je ale uvedeno: neomezený wellness pro dvě osoby 1×. Jak tomu mám rozumět? Že můžeme do wellness při víkendovém pobytu bud jenom v pátek nebo jenom v sobotu? Děkuji za odpověd.
Šafaříková

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, neomezený wellness můžete využívat po celou dobu třídenního pobytu :-) krásný den

Lucie Maříková

Dobrý den, ráda by jsem k Vám přijela se synem na 4 dny v termínu od 25.2–28.2. Zajímalo by mne, kolik by nás to stálo ještě o tu jednu noc navíc.
Děkuji, Marikova

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, omlouvám se, za pozdní odpověď. Co se týče dostupných kapacit a cen hotelu doporučím Vám obrátit se přímo na ně. kraskov@eahotels.cz
+420 464 600 4­11. Hezký den :)

Martina

Dobrý den,prosim mate volny termin kveten?a je tento hotel vhodny pro 70lety rodice?chteli_bychom jim dat darek welnes vikend.A mate tam prosim masaze?a polopenze?Dekuji Martina

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino tato nabídka je platná pouze do dubna 2019, budeme rádi, když si vyberete z jiných nabídek v naší sekci Cestování. Pěkný den, Honza

Andrea Pátrová

Dobrý den,
máme u vás zajednaný pobyt od 30.1.-1.2. ( voucher koupen přes slevomat 8.1. – termín sjednán na mailu přímo s hotelem).
Bohužel nastaly zdravotní komplikace a my se nemůže dostavit na sjednáný termín. Chtěla bych se zeptat, co by obnášela stornace.
Předem děkuji za odpověď a omlouváme se za komplikace, Pátrová

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354. Hezký den, Simča :)

pavel brumlich

máte volný termín od 27,01 –29,01, 2019

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, pro co nejpřesnější informace o dostupných kapacitách Vás poprosím kontaktovat přímo hotel kraskov@eahotels.cz
+420 464 600 4­11. Hezký den :)

Franc Tomas

Dobrý den, je možné vzít sebou na pobyt na 16 měsíční dítko, děkuji za odpověď?

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomasi, dítě do 2,9 let, zdarma ubytování (bez nároku na lůžko a stravu). Hezký den :)

Petr Klimeš

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli den příjezdu musí být také ve všední den nebo to může být například neděle. Mám na mysli nabídku last minute, která je pro všední dny. Také bych se chtěl zeptat, zda je volný termín od 3 do 5. února.

 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, pro konkrétní informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo hotel na emailu: kraskov@eahotels.cz, nebo na telefonu +420 464 600 4­11. Poradí Vám i ohledně nástupu v neděli. Hezký den :)

Křivánková

Dobrý den,chtěla jsem ses zeptat jestli máte volný termín od 18.2,2019 na 4 dny, jsme 2 dospělí a 1 dítě 9 let, děkuji za odpověď Křivánková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Křivánková, ohledně volných termínů doporučujeme kontaktovat přímo hotel: kraskov@eahotels.cz, +420 464 600 4­11. Dostupnost termínů je možné ověřit přímo v nabídce, stačí kliknout na Vámi vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné termíny hotelu. Pěkný den :)

Jaromír Pátek

Dobrý večer, chci se zeptat, zda je ještě volný termín od 28.1.- 30.1 na Last Minute 3 dny pro dvě osoby v EA Hotelu Kraskov ???
 Díky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaromíre, bohužel v tomto termínu je již obsazeno. Pěkný den, Honza

Jana Tůmová

Dobrý den, mám zájem o pobyt v termínu od 4. – 7. března 2019 pro 2osoby a jedno dítě věk 7 let. Je možné platit pobyt fakturou? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, ohledně volných termínů doporučujeme kontaktovat přímo hotel: kraskov@eahotels.cz nebo +420 464 600 411, zde Vám také poradí s možnostmi platby. Dostupné kapacity můžete také ověřit přímo v nabídce, stačí kliknout na vybranou variantu a poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí dostupné termíny hotelu. Hezký den :)

Petra

Dobrý mám takovou prozbu chci se zeptat měli byste volný termín teďka v lednu z 26 ze soboty na 27 na neděli ? A kolik by to stálo na jednu noc ? Děkuji moc předem za odpověď Hořínková

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, pro přesné informace o dostupných kapacitách Vám poradím obrátit se přímo na hotel. Hezký den :)

Navratilova

Dobry den,chtela bych se zeptat, o kolik by se navysila cena, kdyby byla jedna osoba navíc? jestli by to tedy slo nejak uskutečnit . Dekuji za odpověď Navratilova

Slevomat.cz

Dobrý den, cena za další osobu je polovina ceny voucheru. Nutné je napsat do poznámky, že dorazíte 3 a také veškeré informace nahlásit při rezervaci pokoje. Hezký den :)

Jiří Lacina

Dobrý den,zakoupil jsem pobyt na 3 dny o víkend. Kde najdu voucher a kde si mohu vytisknout poukaz zdarma? Děkuji za odpověď, Jirka.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, Vaše objednávka je bohužel nezaplacená. Naše nabídka je stále aktivní, pokud o ni máte stále zájem prosím objednejte znovu. Pěkný den, Honza

Libuše Tereza Vyhnálková

Dobrý den, je v ubytovací části výtah? Děkuji. Tereza

Slevomat.cz

Dobrý den, Libuše, volala jsem partnerovi a zjistila jsem, že v ubytovací části výtah je. Hezký den, Ivet :)

Lenks

Dobrý den, jak lze zakoupit voucher i pro třetí osobu (dítě 15 let). Díky za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, cena pobytu osoby od 12 let na 3. lůžku je 1000 Kč/noc s nárokem na všechny služby balíčku. Doplatek se hradí na místě. Hezký den :)

Pavel

Dobrý den,

pokud budu dokupovat k voucheru pobyt osoby nad 12let, jsou v ceně 1000,– za noc zahnuty veškeré služby pobytu ( jídlo, wellness)? Případně jak přidám k voucheru pobyt třetí osoby.

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, v této ceně jsou zahrnuty všechny služby z balíčku, to znamená vše po rozkliknutí balíčku v nabídce. Pokud by jste se chtěl přímo informovat o přípojení třetí osoby, přikládám Vám kontakt na partnera, a to email: kraskov@eahotels.cz a tel: +420 464 600 4­11. Pěkný den, Honza

Irena

Dobrý den, je možná přistýlka na pokoj, jsme totiž tři

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno, se třetí osobou na pokoji se to má takto: Cena pobytu osoby od 12 let na 3 lůžku: 1000 Kč/noc s nárokem na všechny služby balíčku. Hezký den :)

Jana Korchova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli na hotelu půjčují župany do wellness. Děkuji Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, hotel župany po předchozí domluvě (kvůli omezenému počtu županů) za vratnou zálohu zapůjčuje. Hezký den, Ivet :)

Monika Brandová

Dobrý den, chtěli bychom tento pobyt od 1 –3 února 2019 pro maminku a přítele od mého přítele. V prosinci bude slavit 70 narozeniny. Je to překvapení. Chci se zeptat zda jde zaplatit platbu převodem. Moc děkuji za odpověď. S pozdravem Monika Brandová

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, platba převodem je možná pouze u objednávky bez termínu. Pokud si přejete zakoupit voucher na termín je možná platba kartou online, nebo kartou na pobočce. :-) Pěkný den, Honza

Lenka Vrbova

Dobrý den, vyrivka je jen pro dva soukromí nebo veřejný?
Děkuji Vrbová

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, volala jsem partnerovi a bylo mi řečeno, že neomezený vstup do wellness (včetně vířivky) je veřejně přístupný. Pokud máte zájem o soukromou vířivku po deváté večer, je možné si ji na místě přikoupit. Hezký den, Ivet :)

Tomáš Rittenauer

Dobrý den, rádi bychom opět po roce využili voucher na tento pobyt.V březnu bude našemu malému 8 měsíců a zajímalo by nás,jestli může takhle malé miminko s námi,abychom mohli využít wellness.Dekujeme Rittenauer

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, dítě do 2,9 let je pro tento pobyt zdarma, takže vašeho malého určitě nemusíte nechávat doma. :) Jsme rádi, že se vracíte na stejné místo. Přeji hezký pobyt! :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru