Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vůně ze Srí Lanky: sypané i porcované čaje s aroma ovoce, černé i zelené

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie Potěšilová

Dobrý den, nenašel by se náhodou na prodejně ihned k odběru jeden balíček porcovaných bílých čajů v červené, popřípadě bílé krabičce? Pokud ano, byla by možnost vyzvednutí ještě zítra, prosím? Nabídky jsem si bohužel všimla až dnes. Chtěla bych pod stromeček. Je mi jasné, že už nejspíš mám do Vánoc smůlu, ale za zeptání nic nedám. Moc děkuji za odpověď. Pěkný večer.

Rinnovare s.r.o.

Dobrý den, v žádném případě smůlu nemáte…:-). Navezli jsme pár dalších balení, určitě se na Vás dostane. Jsme tu zítra od 14 do 17 a vzhledem k velkému zájmu i v sobotu 22.12. od 9 do 12 hodin. Takže můžete objednat a přijít, budeme se těšit! Rinnovare

ZDENĚK URBÁNEK

Dobrý den, rád bych u Vás provedl objednávku čajů. Bylo by možné se domluvit na osobním odběru dne 9.1.2019? Když např. provedu objednávku přes Slevomat.cz dnes nebo zítra? Děkuji a přeji krásné svátky vánoční Urbánek

Rinnovare s.r.o.

Dobrý den. Zajisté, samozřejmě. Klidně sdělte i čas, kdybyste si chtěl přijít, v takovém časovém předstihu jsme schopni se přizpůsobit. S přáním krásných svátků Rinnovare

Martina Šubrtová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik balíčků je možné poslat na jedno poštovné. Děkuji

Rinnovare s.r.o.

Dobrý den paní Šubrtová, děkujeme za dotaz. Na jedno poštovné lze zaslat 10 voucherů, tj. deset balení čajů. Děkujeme, Rinnovare s.r.o..

dal

Ty caje v bile a cervene krabicce jsou stejne a lisi se pouze barva krabicky, nebo se jedna o trochu jinou kolekci caju ? Jaka je gramaz – v popisu je psano jen 48ks. Diky.

Rinnovare s.r.o.

Dobrý den. Děkujeme za dotaz. Ano, to složení je naprosto stejné, liší se pouze barvou krabičky. Gramáž je 2 g na porci. Děkujeme, Rinnovare s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru