Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jaké jste znamení? Puzzle s motivy zvěrokruhu od výtvarníka z Japonska

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Pavla Kyslíková - Metelková

Dobrý den, ráda bych se zeptala kdy mi bude doručen balíček. Na telefoní číslo jsem se nedovolala a předpokládané doručení bylo 9.1. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo, zboží bylo odesláno dne 16.1. a mělo by k Vám dorazit do 3 pracovnách dní. Počítám tedy, že v pondělí již bude u Vás. Omlouvám se Vám za vzniklé komplikace. Hezký den :)

Kateřina Dlabajová

Dobrý den, bude ještě naskladněn Lev?
Děkuji.

Puzzlepoint.cz

Dobrý den,
ani, plánujeme nyní už vyprodané motivy doplnit, sledujte slevomat :)

Východská Kristýna

Dobrý den,
dá se zakoupit vícero puzzlí na jedno poštovné?

Východská Kristýna

Už jste na to odpovídala v předchozím komentáři, stejně mi to ale takhle nejde.. zkusím to tedy ještě přes počítač, protože phone ukazuje jen křížek a né šipku zpět.. podle mě by bylo lepší kdyby tam někde bylo pokračovat v objednávce..

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, ano je to možné, ale pouze přes internetové stránky na počítači nebo telefonu. V aplikaci to bohužel není možné. Pěkný den

Dana Zimovčáková

Dobrý den,ráda bych se zeptala na jednu věc.Koukala jsem že máte jen českou poštu posílaní balíčku.A to je škoda já český poště nevěřím a ohledně balíčku vůbec nedávají vám oznámení.Neplá­nujete časem posílat balíčky třeba přes Zásilkovnu.Děkuji Zimovčáková

Puzzlepoint.cz

Dobrý den, děkujeme za dotaz, ale bohužel v teto akci posíláme skutečně jen Českou poštou. Připravujeme ale další akce společně Slevomatem, tak je možné, že další metody se zde objeví, sledujte tedy Slevomat a Puzzlepoint.cz ;)

Jan Vondráček

Dobrý den, rád bych objednal několik druhů na jedno poštovné, jak to udělat?

Slevomat.cz

Dobrý den, postup je jednoduchý, vyberete motiv, kliknete na tlačítko koupit a tím vložíte produkt do košíku. Pak se vrátíte šipkou zpět na nabídku, vyberete další motiv, znovu kliknete na tlačítko koupit a takhle stále dokola :-) vybrané produkty vždy v košíku zůstanou a vy tak pohodlně objednáte na jedno poštovné. Přeji hezký den, Simča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru