Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenky do Muzea Novomlýnská vodárenská věž: expozice Praha hoří

4,7 / 5 Muzeum hlavního města Prahy Praha - Nové Město  (mapa) 580 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Dana

Mohou rodinnou vsupenku vyuzit i dve kamaradky s detmi?
Dekuji za odpoved

Muzeum hlavního města Prahy

Dobry den, ano, mohou. Rodinna vstupenka je definovana pro dva dospele a az 4deti.
Uzijte si navstevu. Muzeum

Hana

Dobrý den,
není mi 65+, ale mám Senior Pas. Jaký voucher si mám koupit? Děkuji.

Muzeum hlavního města Prahy

Dobry den, kupte si seniorskou vstupenku. Muzeum

Anavi

Dobrý den, prosím jakou vstupenku resp. voucher si zakoupí člověk s průkazem ZTP? Děkuji.

Muzeum hlavního města Prahy

Dobrý den, držitel průkazku ZTP má vstup zdarma na všechny objekty Muzea hlavního města Prahy.

Lila

Dobrý den,
dočetla jsem se, že objekt Novomlýnská vodárenská věž nemá bezbariérový přístup. Co přesně to znamená? Jde mi o to, jestli je možné se dovnitř dostat s kočárkem, pak si ho někde vevnitř zaparkovat a výstavu už bychom šli bez kočárku. Je to tak možné nebo ani to ne?
Děkuji za odpověď.

Muzeum hlavního města Prahy

Dobry vecer, bohuzel zalezi, jak je kocarek velky.. k pokladne vedou dva schody a prostor pokladny je dosti maly. Ovsem pokud by se dal kocarek slozit, tak by situace resitelna byla. Na vez vedou 172 schodu. Bezbarierovy objekt zcela je Dum U Prstenu, ktery ma take akci na Svomatu a Hlavni budova muzea na Floreci. Ten je z casti bezbarierovy.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru