Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Objevte krásy Adršpachu: dovolená v chatkách a termíny až do podzimu 2019

4,5 / 5 Chatový areál Zděřina Adršpach (mapa) 242 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana Olivová

Dobrý den,máte volný bungalov s vlas.soc.za­řízením od 13.5.-16.5.,3 noci.
Jsme 2 dospělí a 1 dítě 4roky. Pro nás cena 1499,– a dítě se platí na místě,
Děkuji Olivová

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, v tomto termínu máme volnou pouze chatku se společným soc. zař. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Pelikanova Lenka

Dobrý den,máte volný bungalov pro dva dospělé a psa na dve nocí v termínu od 20.4.2019?
 Děkuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín od 20–22.4. 2019 máte rezervována. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte. S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Eliska Limanova

Dobrý den, bylo by možné si rezervovat pobyt na termín 31.5.-2.6 2019 pro dvě dospělé osoby a dvě děti (7 a 5)?
 Děkuji

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín od 31.5.-2.6 2019 máte rezervována. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte.
S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Hana

Dobry den,je možnost když koupím voucher,že je možnost ho uplatnit i jako 1dospelá osoba + 1 dítě a druhé dítě doplatit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, ano určitě takto je to možné. Přeji příjemný pobyt :)

Dušan Kováčik

Dobrý den, máte volno od 18.4. pro dva dospělé?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Dušane, termín od 18–20.4.2019 máte rezervováný. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Věra Jíšová

Dobrý den,máte volný bungalov pro dva dospělé a psa na tři nocí v termínu 23.6–26.6.2019?

Slevomat.cz

Dobrý den, termín od 23.6–26.6.2019 máte rezervováný. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Lenka Mušzyňska

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín od 16.6.- 19.6.? Pro dva páry a 1osobu. Takže dvě chaty. Děkuji Lenka.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, pro konkrétní termíny je nejlepší kontaktovat přímo partnera na telefonním čísle +420 777 601 9­92. Hezký den, Ivet :)

Lenka Skavroňová

Dobrý den, jsme dva dospělí, dvě děti nad patnact a jedno deset let. Měli bychom zajem o termín 7.6. 2019 až 9.6.2019. Máme si koupit 1 voucher a děti doplatit na místě, nebo 2 voucery a na místě doplatit jen to jedno nejmladší? Děkuji za odpověď

Chatový areál Zděřina

Dobrý den, termín od 7.6.-9.6 máte rezervována. Kupte jeden voucher a děti doplatíte na místě. Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci. V případě storna mě prosím informujte.
S pozdravem Jindřich Puschmann 777 601992

Vendula Beranová

Dobry den,
Je volny termin od 7.9. na 5 noci v bungalovu se socialnim zarizenim?
Dekuji Beranova

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
termín od 7.9.-12.9 máte rezervována.
Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci.
V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Kralova Marie

Dobrý večer,
máte volný termín od 2.6–7.6.19 bungalov s vlas.soc.za­rizenim. Jsme dva dospělí a 2 deti (10 a 14 let).Zda jsem pocitala spravne, pobyt nas vyjde na 6039 Kč (je to tak?) Děkuji Králová

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
termín od 2.6–7.6.19 máte rezervována.
Pobyt Vás vyjde celkem na 5.600,–Kč.
Po obdržení voucheru zašlete jeho číslo na: chaty@zderina.cz a tím potvrdíte závaznou rezervaci.
V případě storna mě prosím informujte.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Adéla Chalupková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak jsou prosím daleko Adršpašské skály. Dá se tam bez problémů dostat i pěšky nebo je potřeba dojet? S přítelem nemáme auto a s autobusy bývá většinou problém najít vhodný spoj. Děkuji.

Chatový areál Zděřina

Dobrý den,
pěšky ne, vlakem 1.5 km, staví přímo ve skalním městě.

S pozdravem
Jindřich Puschmann
777 601992

Veronika

Dobrý deň chcela by som sa spýtať koľko by nás stálo 3 deti na 5 noci ďakujem a2dospely vlastným sociálnym zariadením ďakujem

Chatový areál Zděřina

Voucher + doplatek na místě pouze v hotovosti:
Místní a městský poplatek 10,–Kč osoba,dítě/noc.
Dítě s dětskou polopenzí 3 × 840-Kč/pobyt, případný doplatek za dospělou polopenzi 160,–Kč dítě/pobyt.
Vlastní sociální zařízení 500,–Kč/pobyt.

N.Borovcová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,zda je u vás možné ubytování se psem?

Chatový areál Zděřina

Ano.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru