Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bavlněná vodácká trička s parádním potiskem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marie

Dobrý den, měla bych zájem o pánské pruhované triko velikosti XXXL- kotva s lanem, ale v této velikosti ho asi zatím nenabízíte. Kdy bych se mohla zase zeptat?
Děkuji za odpověď a přeji Vám pěkný den.
S pozdravem
 Marie

Sporeto

Dobrý den, pruhované triko ve velikosti XXXL vůbec nemáme v nabídce. V této velikosti Vám mohu nabídnout pouze triko v modré barvě. S pozdravem Sporeto.

Martina Šindlerová

Dobrý den, prosím, je možné mi pozměnit moji objednávku – modré triko odeslat ve velikosti XXXL? Děkuji, S pozdravem, Martina Šindlerová

Sporeto

Dobrý den,
Vaši objednávku u nás zatím nevidím. Tak nemůžeme nic pozměnit. Děkuji a přeji pěkný den Sporeto

Eva Wernerová

Dobrý den máte také velikost 3XL manžel má přes prsa 130 cm v pase 120cm.
Děkuji Eva

Sporeto

Dobrý den, trika ve velikosti 3XL Vám mohu nabídnout pouze v modré barvě. Děkuji a přeji pěkný s Pozdravem Sporeto

Andrea

Dobrý den Na Vaší fotografii je potisk na proužkouvaných tričkách černý, na fotografii zákazníka v recenzích do hněda??! Jakou barvu má potisk?? Děkuji Andrea

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, na fotografii zákazníka to vypadá na světelný odlesk. Jinak je barva potisku černá jako na obrázku. Hezký den :)

Andrea

Dobrý den, prosím o radu – jakou byste mi doporučili velikost trička, když výška postavy je 181 cm, obvod hrudníku 113 cm, obvod pasu 111 cm a kolem krku 43 cm? Mám objednat XL nebo raději XXL? Děkuji.

Sporeto

Dobrý den, dle Vašich zaslaných rozměrů je jeden větší než velikost XL, tak pokud osoba nosí raději volnější textil, tak bych volil velikost XXL. Děkuji a přeji pěkný den. S pozdravem Sporeto

Jana Černá

nejde mi dát vybraná věc do košíku

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, stačí kliknout po výběru zboží a velikosti na zelené „Koupit za XXX Kč“ a zboží se vám do košíku vloží. Zda to tak děláte a stále vám to nejde, kontaktujte naší zákaznickou podporu, oni vám jistě rádi poradí: vip.podpora@slevomat.cz, tel. 222 745 354. Hezký den! :)

Marcela

Jsou i dámské varianty? Díky

Slevomat.cz

Dobrý, Marcelo, bohužel trička v dámské variantě u této nabídky nejsou, ale můžete zkusit kouknout na další nabídky na našich stránkách. Pěkný den, Ivet :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru