Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Barevné deky z mikrovlákna v rozměru 150 × 200 cm

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Olga

Dobrý den, tak jsem Vás kontaktovala s dotazem ,před několika dny, na uvedený email ( včetně čísla objednávky… )- žádná odpověď. Prosím, mrkněte se na to, opravdu měsíc doručovat zboží je dlouho. Děkuji předem .

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Její stav prověříme a budeme Vás obratem informovat. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Olga

Dobrý den, proč je tak dlouhá doba dodání? Moje objednávka byla zaplacena 14.12. a dnes teprve přijato s tím, že doba dodání kolem 10.1.2019. Měsíc na doručení zaplaceného zboží je tedy opravdu hodně. O.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Její stav prověříme a budeme Vás obratem informovat. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Eva Kuncová

Dobrý den, na úvodním obrázku máte deku v zelené barvě. V nabidce však není.....
Je tato barva k dispozici či nikoliv? Děkuji za odpověď. Kuncová

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
úvodní obrázek je banner. Směrodatné je to, co je v nabídce. Pokud se na Slevomatě zelená deka nenachází, tak je vyprodaná (mikrovlákno, rozměr 150×200 cm).
S pozdravem předem děkuje
tým Aaryan Trade, s r.o.

Marcela Nosálková

Dobrý večer, jak mám uplatnit kredity. Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý večer,
co se kreditů týče, obraťte se prosím přímo na Slevomat.
S pozdravem tým Aaryan Trade, s r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru