Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Polštářky pro děti i dospělé: Batman, Superman, Real Madrid, Scooby Doo i Cars

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela Vagenknecht

Objednala jsem si Scooby Doo polštářek a přišel mi jen povlak. Jak to?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Velice se omlouváme za chybu. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Reklamaci vyřídíme na naše náklady . Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Michal Polata

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budou opět v nabídce polštář Barcelony a Ledového králoství. Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, akce s polštářky se budou opakovat. Přesný termín však momentálně nemůžeme garantovat. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Vladimíra Havlíková

Dobrý večer.chci se optat zda budou k prodeji i auta ktere máte v nabídce.dekuji za odpověď

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, polštářky s motivy Cars budou doplněny začátkem prosince 2018

Denisa Sladká

Koupila jsem u vás pro mamču polštářek 45 × 45 máte na něj povlak? Pro dospělého člověka?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, povlaky na polštářky 45 × 45 cm bohužel v nabídce nemáme. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Věra

Potřebovala bych objednat 4 různé polštáře na 1 dodání. Jak postupovat?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Je nezbytné všechny požadované položky vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup. Objednávka bude odeslána za jedno poštovné. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru