Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Získejte nové zkušenosti na víkendovém výtvarném kurzu po celé ČR

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Irena Halířová

Dobrý den, jak se přihlásím na konkrétní termín v Písku 2.-3.února?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno, na kurz je nutné objednat se předem. Uveďte termín, o který máte zájem, kód voucheru, datum konce jeho platnosti a mobilní spojení na vás. Registraci na kurz proveďte zde.http://ate­liermozaika.cz/ho­me-page/registracni-formular/
S ostatními dotazy se můžete obrátit na tel. 725 534 523. Hezký den :)

Angie NoirChatte

Dobrý večer, rada by som si zakúpila voucher na Tajemství akvarelové malby v Praze 16. a 17.3.2019. Chcem sa najskor opýtať na obsadeosť v tomto termíne (kľudne aj skor). Na webovky som sa dívala, tam je termín voľný, ale už sa mi v minulosti stalo,že som si kurz kúpila,aj na nete bol voľný a potom ste mi odpísali,že je to obsadené. Ďakujem, AnnaB.

Ateliér Mozaika

Dobrý den, Anno, děkuji za Váš dotaz. Ano, momentálně máme 6 volných míst. S obsazeností se nám to ale mění každou chvíli, proto prosím o registraci do kurzu co nejdříve :)
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na email: info@ateliermozaika.cz
Hezký večer, ateliér Mozaika

Věra Doležalová

Dobrý den, dnes jsem poslala platbu za 2 kurzy Tajemství akvarelové barvy pro mé 2 dcery 12 a 15 let. Na termín 8.-9. 12. v Olomouci. Nevím, jak nahlásit termín , děkuji, s pozdravem Věra Doležalová.

Ateliér Mozaika

Dobrý den, paní Doležalová, děkuji za Vaši zprávu a zájem o naše kurzy. Prosím o zaslání kódu voucherů a jejich platnost s telefonním kontaktem na náš email: info@ateliermozaika.cz
Děkuji a přeji hezký večer, ateliér Mozaika

Alexandra Svobodová

Dobrý den, ráda bych absolvovala kurz malby akrylem, našla jsem termín v Olomouci 8.-9. 12. 2018. Tento termín platí? a platí na něj avizovaná sleva ze Slevomatu? Pokud ano, rády bych se přihlásila. Děkuji za odpověď. Svobodová

Ateliér Mozaika

Přejeme krásný podvečer Alexandro..-))
Ano, termín i akce na Slevomatu platí. Stačí si jen zakoupit voucher, přihlásit se a pak už se jen těšit..-)) máte na co .-))
S pozdravem Pavla Atelier Mozaika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru