Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2denní víkendový výtvarný kurz: práce s pastelkami, 18 hodin výuky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Kachna Kachní

Dobrý den, stejný problém jako Martina, voucher lze uplatnit do 4/2018, ale žádný termín pro kurz pastelek není vypsán. Voucher z tohoto důvodu raději nekupuji. Děkuji, hezký den.

Ateliér Mozaika

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz, kurzy pastelkou probíhají souběžně s tužkou I, tedy prakticky pořád :) Tužka mozkovou hemisférou – základy kresby a portrét dle předlohy (TAKÉ PASTELKA, PASTEL A RUDKA) :) Přeji hezké svátky, ateliér Mozaika

Martina

Dobrý den, mám zájem o tento kurz- Pastelka, jedná se mi o Prahu. V nabídce termínů pro rok 2019 a Prahu jsem „Pastelku“, bohužel, nenašla. Koukám se správně? děkuji za odpověď, popř, kdy bude termín v Praze?

Ateliér Mozaika

Dobrý den, Martino, děkuji za Váš dotaz, kurzy pastelkou probíhají souběžně s tužkou I, tedy prakticky pořád :)
Tužka mozkovou hemisférou – základy kresby a portrét dle předlohy (TAKÉ PASTELKA, PASTEL A RUDKA) :)
Přeji hezké svátky, ateliér Mozaika

Komankova

Dobrý den, dcera má 10 let,4 třída. Ráda kreslí. Mohla by na kurz 2019 Brno nebo Hodonín.Neni na to ještě malá?.Dekuji za odpověď.

Ateliér Mozaika

Dobrý den, paní Komankova,

děkuji za Váš dotaz. Je pravda, že my kurz doporučujeme až od 12ti let a výš. Především jde o to, že kurz je koncipován pro dospělé a účastníků podobných věkových kategorií na kurzech bývá zřídka…dále pak se jedná o reálnou kresbu a v tomto věku – za prvé není dost jemná motorika – a za druhé je i odlišné vnímání všeho kolem nás. No a v neposlední řadě, dětem kolem 10 let nemluvíme do toho, jak mají vnímat svět a vidět věci, ale jsme jim průvodci v tom, jaké mají možnosti a nástroje k rozvoji vlastní kreativity. V tom jsou ty největší rozdíly u kurzů, které jsou určeny pro nižší věkové kategorie.

Tím jsem vyčerpala vše, čím vás mohu odradit.-)) ale na druhé straně vám to nechceme zakazovat. Necháme rozhodnutí tedy na vás… je nutné vědět, že děti v malém věku vyžadují mnohem větší asistenci lektora – téměř individuální – a tu my skutečně nabídnout nemůžeme. Lektor potřebuje zvládnout celou skupinu a i když na děti bude velmi milý, nemůže jim nabídnout víc, než dospělým.
Zvažte to tedy dobře.
P.S.: a abych vám to rozhodnutí ještě více zkomplikovala, děti většinou kurz zvládnou lépe, než dospělí…leckdy neřeší nic složitě a prostě to nakreslí.-)), ale my je nehodnotíme a netlačíme

Až budete vědět, jak jste se rozhodli, dejte nám vědět.
Přeji hezký večer, ateliér Mozaika

Zuzana

Dobrý den,
je kurz Pastelkou moderně a od začátku vhodný i pro úplné začátečníky, kteří neabsolvovali žádný jiný kurz, tedy pro ty, co moc kreslit neumí? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, kurz je vhodný i pro začátečníky :) Nemusíte se tedy obávat a kurz si můžete pořídit. Vše je hezky vysvětleno, aby každý vše pochopil :) Krásný den

Ateliér Mozaika

Dobrý den, Zuzano, omlouvám se, přehlédla jsem poptávanou techniku. Pro úplné začátečníky je vhodný kurz tužka I :)
děkuji a přeji hezký den, ateliér Mozaika

Kristýna Havlová

Dobrý den, je kurz vhodný i pro ty, kteří moc kreslit neumějí? :)

Ateliér Mozaika

Dobrý den, Kristýno, děkuji za Váš dotaz. Ano, kurz tužka I je určen pro úplné začátečníky a samouky 😊 v případě zájmu nas kontaktujte na email info@ateliermozaika.cz
Přeji hezký večer, ateliér Mozaika

Kateřina Hejná

Dobrý den,
mohu se zeptat na termín kurzu Kreslíme pastelkou v Praze v r.2019? Děkuji

Ateliér Mozaika

Dobrý den, Kateřino, děkuji za Váš dotaz. Veškeré termíny s městy naleznete na našich stránkách:
http://ateliermozaika.cz/home-page/terminy-a-mesta/
v případě zájmu nás prosím kontatujte na email: info@ateliermozaika.cz
Přeji hezký víkend, ateliér Mozaika

Žaneta Ricklová

Dobrý den, ráda bych ten kurs věnovala své 12leté dceři. Můžeme v Ústí n.L nebo v Teplicích. Můžete mi zodpovědět zda tento kurs je i v těchto městech a v kterém termínu? Děkuji Ricklová

Ateliér Mozaika

Dobrý den, Žaneto, děkuji za Váš dotaz Příští víkend probíhá v Teplicích kurz akryl a akvarel, další kurz tužka I/pastel/patel­ka/rudka bude v Teplicích 16.-17.3. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na emailu: info@ateliermozaika.cz
Děkuji a přeji hezký den, ateliér Mozaika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru