Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Nástěnný fotokalendář A4, A3 nebo XL

4,8 / 5 Colorland 7 757 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Vendula

Dobrý den, koupila jsem 4 vouchery na základě informace, že GARANTUJÍ do Vánoc doručit objednávky komplet zaslané do 14.12. Na stránkách najednou bylo pro fotoknihy pouze do 13.12. a odpověď na e-mail byla, že nemůžou nic zaručit. Telefony nikdo nebere a objednávka má stále stav jen "zaplaceno"a předpokládane datum odeslání 27.12. Zatím jsem žádné info o odeslání balíku nedostala a jsem tedy hodně naštvaná… Chápu, že je toho teď moc, ale datum bylo garantováno, takhle je to hodně nefér jednání. Prosím o prověření.

Lenka Rajtmajerová

Ano už je vše v pořádku děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, tak to jsme moc rádi. Krásný den :)

Lenka Rajtmajerová

Dobrý den nemohu dokončit platbu za fotokalendare ze stránky colorland mi nikdo nebere telefon a ani neodpovídají na email mám objednané 2 kalendáře a doufám že přijdou do vánoc díky jejich nekomunikaci zřejmě ne a vedet ro ze to dopande takhle nic si od nich neobjednam uz jsem volala snad 20× a nic hrůza jsem vážně naštvaná 😠

Colorland

Dobrý den,
vaše objednávka je odeslána – určitě máte k dispozici přepravní list. Hezký den. Colorland

Hana Darmovzalová

Dobrý večer, tento týden jsem si objednala a uhradila 3 kusy voucheru na fotoknihy, které jste na Slevomatu nabízeli. Písi sms, email na stránky firmy a odpovědi se mi nedostává. Do dnešního dne mi nepřišlo potvrzení a tím i návaznost na tvorbu fotoknihy. Prosím, kde je problém?

Slevomat.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, poradím V8m obrátit se telefonicky na +420 775 379 8­35. Hezký den.

žaneta šeborova

Dobrý večer, zakoupila jsem voucher a chtela vytvorit kalendar, ovsem Vase webove stranky nefunguji?

Slevomat.cz

Dobrý den, Žaneto, nám stránky společnosti fungují. Zkuste tento odkaz: https://www.colorland.com/cz
Hezký den :)

Monika

Dobrý den, obj. jsem 2× voucher na fotokalendář jak zaplatím poštovné? Chci samozřejmně, aby vše přišlo do vánoc dá se to všechno stihnout?

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, poštovné zaplatíte po dokončení objednávky na stránkách partnera, zvolíte OBJEDNÁVÁM a dokončíte platbu za dopravu. Garance dodání do Vánoc je na kompletní objednávky zaslané do 14.12.2018. Přeji krásný den

Linda Walková

Dobrý den, ráda bych si koupila vouchery na foto kalendáře a chtěla bych jich 11, bohužel maximální množství je 10 ks… je možné koupit ten jeden voucher zvlášť, ale objednat všech 11 kalendářů najednou(na jedno poštovné)? Děkuji za odpověď

Colorland

Dobrý den,
cena za 11 kalendář se vám v systému upraví na cenu voucheru.. Nemusíte dokupovat zvlášť 11 kód. Hezký den, colorland

Petra

Dobrý den,
Mohu dát na jednu stránku měsíce dvě fotky? A mohu fotokalendář udělat na telefonu?

Colorland

Dobrý den,
ano, můžete si na strániu vložit více fotografii. Nalevo v editoru se nabízí ROZLOŽENÍ STRÁNKY – tam zvolíte počet kusů i uspořádání. Hezký den Colorland

Monika Janků

Dobrý večer, zakoupila jsem 3 vouchery na 3 kalendáře vel. A3. Po uplatnění voucherů mi v košíku naskočila cena 25Kč za každý produkt. Celkem tedy 75Kč. Čím to je? Nenechávala jsem z kalendářů odstranit žádná loga apod. Nevím, za co je tedy příplatek. Všechny 3 kalendáře mám v košíku, účet „Monika Janků“. Ozvěte se mi prosím monika.janku@seznam.cz

Colorland

napište, prosím na info.cz@colorland.com. tady opravdu nemám jakkoli zjistit vaše přihlašovací údaje-. Děkuji. Colorland

Petra Brožková

Dobrý den, je možný i kalendář A3 na šířku, aby většinu plochy zabírala fotka a dny byly jen očíslovány v jedné rovině?

Colorland

Dobrý den,
formát na šířku se nabízí pouze u kalendáře A4. Co se týče rozložení fotografie – vše záleží jakou šablonu si vyberete.
https://www.colorland.com/cz/fotokalendar-a4
hezký den, Colorland

Petra Šťastná

Dobrý den, koupila jsem si voucher na fotoknihy, kalendář a fotky. Mohu si kalendář, který mám skoro hotový uložit a pak začít tvořit fotoknihu , než je dám do košíku? Když budou uložené, nevymažou se mi? Díky Petra.

Colorland

Nevymazu sa, budu vyznacene na sedo v kosiku, ale aj ked je uložíte v kosiku, stale sa obydva vyrobky editovat. len nech stlacite"OBjednat" a doplnite udaje az ked bude mat vsetko hotove, aby se objednávka nerozdělila na dvě objednávky
Hezký den
Colorland.

A.

Doprý den,

měl bych zájem o fotohrnky – v minulé akci jste je měli v nabídce. Bude opět nabídka na Slevomatu, kdy? děkuji.

Colorland

Dobrý den, akce se opkaují ale nevíme dopředu kdy se spustí. Prosím hlídejte stránky.
Děkuji za pochopení
Hezký den
Colorland

Adela

Dobrý den, pokud bych chtěla kalendář vyhotovit v 6 kusech, musím zakoupit 6 voucheru, nebo staci jeden? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Adélo, voucher platí na 1ks, takže budete muset voucherů zakoupit 6. Hezký den :)

Lenka Zemanová

Dobrý den, můžou být názvy měsíců i v jiném jazyce, konkrétně ve slovenštině?

Colorland

Dobrý den,
pro rychlejší odpověď se prosím obraťte na slovenskou kolegyni : 00421/911417157
Děkuji za pochopení
Hezký den
Colorland

Blanka Peigertová

Dobry den,je možné na jedno poštovné odeslat více kalendářů?dekuji

Colorland

Dobrý den,
pokud je objednávka ještě neukončená v košíku tak ano.
Každá další objednávka bude hrazena dalším poštovným
Hezký den
Colorland

Lenka

Dobrý den, v popisku píšete, že lze dát více obrázků na stránku a v předchozím dotazu pro změnu, že to není možné. Kde je tedy pravda? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
pro rychlejší odpověď se prosím obraťte na slovenskou kolegyni : 00421/911417157
Děkuji za pochopení
Hezký den
Colorland

Zuzana Krejcarová

Dobrý den,
zajímalo by mě jestli je možné k jednotlivým dnům přidat také jména/svátky?? V šablonách nic takového není. Také v šablonách není možnost pro více fotografií na jedné stránce, to pak půjde zvolit přímo v tom programu? Děkuji Krejcarová

Colorland

Dobrý den, bohužel, kalendýř je pevně nastaven, není to možné.
Hezký den
Colorland

Klára Endrštová

Dobrý večer,do kdy trvá vaše akce na kalendáře prosím?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den

Hanka Borůvková

Dobrý den, je možné objednat si kalendář aby byli u jednotlivých dnů i jména, u Vás na stránkách jsem to v šablonách nenašla , děkuji

Colorland

Dobrý den,, bohužel kalendýř je pevně nastaven, není to možné.
Hezký den
Colorland

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru