Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Čokoládová fontána, odšťavňovač a výrobník popcornu či cukrové vaty Sweetoo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Alena Silnicová-Kotolanová

Děkuji za odpověď.Kdyby tohle bylo napsané přímo v nabídce,určitě bych si odšťavňovač nekoupila!!!Já měla taky šnekový a ten odšťavňoval jen čirou šťávu i z mrkve bez namáčení

Borgy CZ

Dobrý den, paní Silnicová-Kotolanová,

pravděpodobně nebylo zboží zakoupeno na Vaše jméno. Prosím o zaslání čísla objednávky na můj e-mail d.vlach@borgy.cz. Domluvíme se na zaslání výrobku zpět k nám kde provedeme kontrolu funkčnosti.

 Daniel

Alena Silnicová-Kotolanová

Dobrý den.Koupila jsem dceři šnekový odšťavňovač a včera mi psala že když odšťavní mrkev,pomeran­če,červ.řepu atd.tak ji místo šťávy vyteče hustší kaše :-( To se dceři nelíbí.Kdyby tento odšťavňovač chtěla vrátit,protože nesplňuje to co se od robota očekávalo,jak postupovat?Děkuji za odpověď

Borgy CZ

Dobrý den, paní Silnicová-Kotolanová,

v návodu odšťavňovače je toto uvedeno. Pokud se odšťavňuje mrkev nebo červená řepa nebo kterákoliv jiná kořenová zelenina, která obsahuje minimum vody musí se pak vyprodukovaná směs naředit vodou. Případně mít tuto zeleninu namočenou dopředu ve vodě. V tomto případě se tedy nejedná o vadu výrobku.
Dále ještě doplním, že použitý výrobek nelze vrátit ani ve 14 denní lhůtě.

 Daniel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru