Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jarní pobyt na Božím Daru: 3–6 dní s polopenzí a domácími zákusky

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Penzion U Sněhuláka Boží Dar (mapa) 465 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Monika

Dobry den prosim máte i 3 lůžkové pokoje? Děkuji za odpověď.

Penzion U Sněhuláka

ano

Ivana

Dobrý den,prosím kolik stojí 13_leté dítě na 2 noci,volný termín od 21.6 do 23.6 1_třílůžkový pokoj?Děkuji Ivana

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, osoba nad 10 let platí poplatek 400 Kč/noc s polopenzí. Pro informace o dostupných kapacitách Vám poradím obrátit se přímo na hotel. Hezký den :)

Petr Lyer

Dobrý den!Pořídili jsme si voucher na pobyt ve Vašem penzionu na červen 2019,ale bohužel vlastní nešikovností jsem ho vymazal z e-mailové schránky a samozřejmě už nevím přesný termín!Mohli byste mi,prosím,tuto informaci poslat?
Děkuji a užijte si Silvestra!?!

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, to se stane. Voucher jsme vám zaslali pro jistotu znovu. :) Hezký den a také si užijte Silvestra! :)

Klara

Dobry den.Mate volny termín vikend 12–14.4?dekuji za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Klaro, pro konkrétní informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo penzion. Hezký den :)

Josef Worth

Dobrý den,jsou ještě volné termíny v květnu a červnu (2noci)? chtěl bych koupit k Vánocům voucher pro otce s partnerkou.

Penzion U Sněhuláka

Květen 5–10.
Cerven 6–21.

helena hulzerová

dobrý den ,chtěla bych se zeptat zda je možná bezlepková strava děkuji Hulzerová

Penzion U Sněhuláka

Ano

Hana Sumcovová

Dobrý den, kdy končí tato nabídka na Slevomatu? Dříve to bývalo uvedeno, teď jsem tuto informaci nenašla. Děkuji za odpověď. Hana S.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, před koncem se u nabídky zobrazí odpočet konce platnosti nabídky a to kdy nabídka skončí závisí na více faktorech, není pevně stanovena :-) hezký den

Blanka Danyluková

Dobrý den tento pobyt nelze platit převodem , ani bankou Moneta ? Pouze nabízenými možnostmi?

Penzion U Sněhuláka

Ano

Jiřina Vaňková

Dobrý den, mohu tento voucher zaplatit formou benefitů od zaměstnavatele? Děkuji.

Penzion U Sněhuláka

Dobry den neni to možne

Markéta

Dobrý den, je možné 3 denní pobyt absolvovat od pátku do neděle? V nabídce, koupi termínu ihned, jsou soboty mimo výběr a není možné takovýto termín zarezervovat. Děkuji.

Penzion U Sněhuláka

Protože jsou uz skoro vyprodane

Hana Fenclová

Dobrý den, jsem sama a zakoupila bych si Voucher. sebou beru trpasličího jezevčíka vždy s vlastním pelíškem. Budu i v př., že je voucher pro 2 osoby platit za jezevčíka a kolik?
Děkuji Hana Fenclová

Penzion U Sněhuláka

Dobry den nebudete platit za pejska

Ivo Vosecký

Dobrý den, , máte ještě volný termín od 17–22/6, větší pokoj pro dva dospělé, dvě děti a jednoho labrouše ¿ Dekuji

Penzion U Sněhuláka

Dobry den ano mame

Eva Rybářová

Dobrý den, je možné vzít s sebou kolo? Máte ho kam uložit? Děkuji za odpověď.

Penzion U Sněhuláka

Ano

Ivo Vosecký

Dobrý den, chci se zeptat kolik bude stát příplatek za labradorku Terku. V příplatkách se píše 50–250 za pobyt. Ne za den, tak abych věděl cca cenu, děkuji Vosecký

Penzion U Sněhuláka

Dobry den 80 KČ na den za Terku

Josef Chán

Mám zájem o týdení dovolenou pro osm lidí včetně dětí v termímu 4.2.18 – 10.2.2018. Máteli volno a platné ceny. Předem děkuji.
Josef Chán
Okružní 475, 26762 Komárov
tel. 603200655

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, nabídku je možné využít až od 20. 3. – 30. 6. 2019. V případě individuální poptávky můžete kontaktovat hotel na telefonním čísle 353 815 123. Pěk­ný den

Inka svobodova

Dobrý den,byl by volný 2L.pokoj s přistýlkou od7.12– 10.12.děkuji I.Svobodová

Penzion U Sněhuláka

dobry den bohužel mame obsazeno

Eva Kalenska

Dobrý den, ráda bych věděla kde je možné parkovat? Eva Kalenska

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, parkování je u penzionu: 100 Kč/den. Pěkný den

Jan Janouškovec

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jak se hradí ubytování za děti? Zda by šli také uhradit přes benefity?
Děkuji
Janouškovcová

Penzion U Sněhuláka

Dobry den děti se hradi v hotovoszi na místě

Zita

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda máte volné dva dvoulůžkové apartmány v květnu

Penzion U Sněhuláka

Dobry den a kdy

Nikolka Horová

Dobrý den, zakoupila jsem voucher rodičům k Vánocům. Četla jsem,že je možné přijet s mazlíčkem. Chtěla jsem se prosím zeptat, kolik si budete účtovat za jezevčíka. Chci to rodičům přidat do obálky k Vánocům. Velice děkuji a přeji pěkný den. Nikola Horová

Penzion U Sněhuláka

Dobry den 80 Kč na den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru