Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Příjemný relax s rybičkami Garra Rufa v Thajském ráji: 25minutová procedura

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha - Staré Město  (mapa) 5 354 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Eva

Dobrý den, opravdu je nezbytně nutné se na tuto proceduru objednat dopředu?
Nestačilo by, pokud půjdu kolem a bude volno, tak tuto akci využít? Děkuji za odpověď.

Thajský ráj

Dobrý den, pokud se jedná pouze o rybičky Garra Rufa a půjdete okolo a místo bude volné, není problém Vás vzít bez objednání :-) Krásný den

Georg

Dobrý den, chtěl jsem se podívat jakou máte obsazenost /již v minulosti jsem byl nucen nechat poukaz propadnout – proč? nebyla kapacita – mnoho prodaných poukazů. Bylo nabídnuto prodloužení data expirace, ale za opravdu tučný poplatek /za 5–6× tolik co stál poukaz – drzost/. Musím zadat číslo poukazu, opravdu nechápu proč, když chci jen vědět v jakém horizontu jsou volné termíny a kolik osob lze objednat najednou. Tak trochu Kocourkov, nebo další lákadlo – všichni objednejte a zase nebude kapacita.

Thajský ráj

Dobrý den Georgi, kapacity prodejů jsou vypočítány tak aby jej všichni mohli využít. Nezapomínejte že informovat o volných místech se můžete i telefonicky/sms daných poboček. Pokud chcete rezervovat rybičky Garra Rufa pro více osob-je lepší se domluvit s konkrétní pobočkou. Hezký den :-)

Alena

Dobrý den, také bych se ráda zeptala na hyg. předpis. Jako zákazník jsem byla překvapena, dezinfekce nohou před ponořením k rybkám, no fakt nic moc, sotva jsem měla nohy mokré, po akci jsem byla „doražena“ skutečností kdy paní napřed otřela jedním ručníkem nohy naší rodině /3 osoby/ a ihned stejným ručníkem 2 mladíkům z USA. Tak nějak pochybuji, že pro nás byl ručník skutečně čistý ...... Jinak byl opravdu velký problém s rezervací … v rodině nám vouchery i propadly, 4 týdny před koncem voucheru již nešlo objednat a ještě nám drze operátorka řekla, že nám je prodlouží za super cenu 100Kč na voucher. Tak asi tak kvalita služeb.

Thajský ráj

Dobrý den, dezinfekcí jako takovou není potřeba polévat nohy doslova, neboť je připravena dle poměru, který vyhovuje. V Turecku, odkud rybičky Garra Rufa pochází, se ani žádná dezinfekce nepoužívá-tam si celí vlezete do říčky a rybičky pracují okamžitě :-) o Vámi popisované návštěvě nám prosím zašlete mail podpora@thajsky-raj.cz a uveďte prosím kdy návštěva proběhla, a na jaké pobočce. Děkujeme a hezkou Sobotu :-)

Michael Pláteník

Dobrý den, Připadá mi nefér od Slevomatu tuto službu nabízet. I pražská hyg.stanice se k tomu vyjádřila negativně…
 http://www.hygpraha.cz/dokumenty/hygienici-varuji--pedikuru-rybickami-si-dobre-rozmyslete-3116_3116_161_1.html

Thajský ráj

Dobrý den, rybičky Garra Rufa plní veškeré hygienické předpisy-jinak bychom tu už nebyli :-) Kde bych se být Vámi obávala jsou plavecké bazény, kde voda stojí. Nicméně nákup služeb je uvážení každého. Hezký den

Lucie Rychtarikova

Dobry den,
Je to vhodne o pro dceru 6.5 let? Velmi by chtela jit se mnou. Dekuji

Thajský ráj

Dobrý den, ano vzít dcerku můžete s sebou :-) nesmí jen hýbat rychle nožkami. Krásný den.

Praha Praha

Dobry den, cena je za kus nebo kolik rybicek? Planujete take podobne vyhodnou akci na thai masaze a lepsi objednavaci system?

Slevomat.cz

Dobrý den, cena je za 1 osobu, která si může nechat od rybiček v akváriu nechat provést oždibování pokožky. Co se týká nabídek masáží, máme na Slevomatu více výhodnách nabídek za akční ceny. Objednávací systém průběžně vylepšujeme. Pěkný den

Nikki

Dobrý den, chci se zeptat, proč, když jsem si zhruba před dvěmi týdny objednala 10 poukazu, následně ihned zaplatila kartou, do dnes mi nepřišel jediný email?!

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikki, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Vladimíra Novozámská

Dobrý den je nás 5 máme 5 voucherů může jít ve stejný čas ? Děkuji Novozámská

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladimíro, buď to můžete zjistit v rezervačním systému zde: www.rezervace.thajsky-raj.cz, nebo můžete kontaktovat telefonicky vybranou pobočku a ověřit si dostupné kapacity. Pěkný den

Dája

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, co je tak speciálního na této službě?
Uváděná cena mi totiž přijde zcela nesmyslná, když za hotové jí u vás platím 49 Kč, nikoli 699 Kč.
Děkuji za vysvětlení.

Thajský ráj

Dobrý den, relax s rybičkami Garra Rufa na 25 minut stojí skutečně 699,–Kč. Tato cena je uvedená nejen na našich wevových stránkách, ale i klasicky v ceníku na všech našich provozovnách. Pokud je cena jiná, jde o cenu akční. Abychom mohli Vámi popsanou situaci vysvětlit, poprosíme Vás abyste nám zaslala email na podpora@thajsky-raj.cz , kdy proběhla Vaše návštěva a na jaké z našich poboček. Děkujeme. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru