Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Plyšáci Brumda a Čmelda: zpívající včelí medvídci nebo maňásci

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tereza Šumová

Dobrý den, zpívající jsou i ti 26 cm? Díky 🙂

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Terezo,
přesně tak, medvídci o výšce 26 cm jsou zpívající.
Váš SkřítekVítek

Helena Šnapková

Dobrý den, mohli byste mi prosím zkontrolovat platbu? Ve výpisu plateb z karty mám strženo 2×. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, platbu jsme přijali za dva kusy plyšáků. Pokud je něco špatně, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu: vip.podpora@slevomat.cz
222 745 354 nebo přímo dodavatele: jsem@skritekvitek.cz
+420 728 567 680
Hezký den :)

Monika Sychrová

Dobrý den,včera jsem udělala objednávku a chtěla jsem platit přes bank.účet převodem,napsano byli,vyčkejte na voucher,na mejl mi ale nic nepřišlo,ani číslo účtu,kam mám zboží zaplatit.děkuji s pozdravem Monika Sychrová

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, vaši objednávku můžete spravovat ve svém účtu na Slevomatu. Po přihlášení kliknete na tři tečky u vašeho jména, následně zvolíte záložku mé nákupy a dále objednávky, kde naleznete veškeré informace o vašich objednávkách. Pěkný den, Honza

Jonas Kró

Nechci hanit nabidku, ale na netu se da sehnat za 135,– + 69,– doprava. :-) pamatuju doby, kdy byly nabidky na Slevomatu NEJvyhodnejsi. Skoda, ze uz tomu tak neni :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, v době vystavení nabídky na Slevomatu byla určitě cena nejnižší. Předal jsem informaci kolegyni, která se o nabídku stará a uvidíme co se s tím dá dělat. Když si ale porovnáte ceny a způsob dopravy u nás a u jiných dodavatelů, je zde rozdíl. Uloženka například nemá takovou síť výdejen jako Zásilkovna a navíc doručení zboží na adresu máme stále výhodnější než konkurence. Hezký den :)

Radka Chvojková

Dobrý den,teď jsem objednala hraci medvídky a trochu mě máte věta-voucher Vám bude doručen …to mi přijde teprve voucher a pak budu přes prodejnu objednávat zboží? Předem děkuji za odpověď Chvojková

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Radko, objednávku uděláte přímo na Slevomatu a dál se už o nic nemusíte starat, není třeba nikde dál uplatňovat voucher. S přáním hezkého dne Váš SkřítekVítek

Jana

Dobrý den, budete ještě navyšovat medvídky? Zbývá pouze 1, další 3 druhy jsou vyprodány. Děkuji za odpověď.

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Jano,
akci se nám ještě podařilo navýšit a rozšířit o maňásky.
Váš SkřítekVítek

Nikol Hodáková

Dobry den, chci objednat 1×cmelda a 1×brumda, ale chci to za jedno postovne, jak to mam udelat?
Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikol, přidejte si do košíku 1×čmelda a poté přidejte 1×brumda a klasicky pokračujte v nákupu, k zaplacení, a poštovné se Vám započítá pouze jednou. Pěkný den

Hana Papikova

Dobry den,
zbivaji oba dva medci stejne pisnicky?

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Hano,
ano, zpívají stejné písničky z pohádky.
Váš SkřítekVítek

Katka Hrabáková

Dobrý den,
co přesně znamená, že hračka obsahuje nevyměnitelné baterie? Dá se brouček rozpárat a baterka takto vyměnit, nebo prostě až jednou dohraje, tak už hrát nebude? Předem díky.

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Katko,
je to přesně tak, jak píšete. Uvnitř medvídka je zašitý strojek, ve kterém samozřejmě baterie vyměnit lze, ale vzhledem k tomu, že se medvídek musí rozpárat a následně zašít, uvádí výrobce informaci tak, jak je v nabídce. Šikovná „švadlenka“ si s tím ale určitě hravě poradí!
Přeji hezký den
Váš SkřítekVítek

Michaela

Dobrý den, četla jsem, že jeden medvídek se spouští zmáčknutím bříška a druhý zmáčknutím ručičky. Prosím který je který (myslím rozdíl 26cm a 29cm) – takto jsem to alespoň někde četla, moc děkuji za odpověď.

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Michaelo,
menší medvídek (26cm) se zapíná na bříšku, ten větší (29 cm) pak na ručičce.
S přáním fajn dne
Váš SkřítekVítek

Jana

Dobrý den. Mám objednané a zaplacené 2 medvídky. Je moznost si k nim jeste 2 pridat za jedno postovne? Deķuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, v takovém případě doporučujeme co nejdříve od objednávky na Slevomatu kontaktovat přímo prodejce a domluvit se. Pěkný den

Lucie Stolařová

Dobry den, dekuji. Ale to je odkaz na Kubu, ja myslela vceli medvidky.
Dekuji.

Skritekvitek.cz

Dobrý den, omlouvám se, ale popletl jsem si medvídky :-) Včelí medvídci krabičku nemají, jsou odesílány v sáčku.
Hezký den přeje Váš SkřítekVítek

Lucie Stolařová

Posilate medvidky v nejake pekne krabici nebo jen v sacku? Dekuji.

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Lucie,
medvídek je zabalený v originální krabici, podívejte se na obrázek u nás na webu: www.skritekvitek.cz/medvidek-kuba
Přeji prima den
Váš SkřítekVítek

Eva

Dobry den,

Jelikoz na dotaz nebylo odpovezeno, zeptam se znovu. Budete doplnovat vyprodane zbozi?

Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Nela Zbytovská

Dobrý den,

Objednala jsem si od vás medvídka, kterého také nabízíte zde na slevomatu. Měla bych ještě zájem o tuto postavičku. Je možné, zaslat zboží na jedno poštovné? Jak mám postupovat, když medvěda jsem už zaplatila kartou? Děkuji

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Nelo,
zašlete nám prosím na mail jsem@skritekvitek.cz číslo objednávky a rádi se na to podíváme ;-)
Váš SkřítekVítek

Gabriela Zíková

Dobrý den,
Budete doplňovat vyprodané zboží?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabrielo, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Lukáš Barták

Dobrý den, bylo by po dohodě možné vyzvednutí přímo v Kostelci na adrese „pro vrácení“? Děkuji

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Lukáši, kontaktujte nás prosím na mailu jsem@skritekvitek.cz

Jitka Rozsivalova

Dobrý den nemáte přehozenou velikost čmeláků a cenu? Za velkého méně než za malého? Děkuji

Skritekvitek.cz

Dobrý den, Jitko,
vypadá to tak, ale nemáme, ceny a velikosti jsou uvedeny správně.
Hezký den přeje
Skřítek Vítek

Prokop

Dobrý den, jak mám prosím rozumět těm nevyměnitelným bateriím? Znamená to, že až se jednou vybijí, už medvídek nebude moct zpívat?

Skritekvitek.cz

Dobrý den, bohužel je to opravdu tak. Zpívající strojek je od výrobce v medvídkovi zašitý – šikovný kutil to samozřejmě zvládne, ve strojku se baterie vyměnit dají, ale pak je třeba medvídka zase zašít…
Hezký den přeje
Skřítek Vítek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru