Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jde se mlsat: poctivý dort a horký nápoj v centru Prahy pro 1 i pro 2 osoby

4,2 / 5 Hloupý Honza Praha  (mapa) 246 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Olga

Dobrý den, z popisu nabídky jsem usoudila, že není nutné se objednávat viz "Ať už se budete v centru pohybovat během příjemné procházky, či vás sem dovedou třeba pracovní povinnosti, zastavte se u Hloupého Honzy na banánový nebo jahodový dort domácí výroby a kávu dle výběru nebo lahodný čaj. " a po zakoupení jsem zjistila, že je nutné se objednat. Jak to tedy prosím je? Děkuji

Hloupý Honza

Dobrý den, v popisu akce v sekci „JAK UPLATNIT“ je napsáno, že rezervace je potřeba den dopředu. Je to hlavně z toho důvod, že dorty se pečou denně čerstvé.
S pozdravem,
 Jana

Olga

Děkuji za odpověď, myslela jsem si to, je možné voucher vrátit? Nechci se objednávat na jeden dort a kávu, z popisu nabídky jsem pochopila, že stačí „jít okolo“, bohužel, podmínky uplatnění jsem si přečetla až po zakoupení.

Alena

Dobrý den do kdy je možné nabídku uplatnit Děkuji za odpověď Alena a Honza

Hloupý Honza

Dobrý den,
platnost voucheru je uvedena přímo na něm.
Hezký večer.

Lenka

Dobrý den, je možné případně dokoupit pro dítě a manžela i horkou čokoládu? kávu a čaj nepijí. děkuji Lenka

Hloupý Honza

Dobrý den,
ano není problém.

Markéta Šírková

Dobry den, mate i kavu bez kofeinu, ale ne instantni? Lze vyuzit v ramci voucheru?

Dekuji za odpoved, Marketa Šírkova

Hloupý Honza

Dobrý den,
ne bohužel, nenabízíme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru