Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jízda ve Ferrari 458 Italia nebo v Lamborghini Gallardo LP560–4

4,5 / 5 SportDrive.cz (4 pobočky) Vestec  (mapa) 236 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Aneta Smehlikova

Dobrý den. Místo jizda se vybírá až pri rezervaci termínu? Dekuji

SportDrive.cz

Dobrý den,

ano, město, ve kterém chcete jízdu uskutečnit si vyberete při rezervaci, stejně tak jako vozidlo.

S přáním pěkného dne

Jan Utěšený

Peťa Nek

dobry den,chtela jsem zapoipit jizdu 15min jako spolujezdec.V na­bidce jsem nenasla,tuhle moznost uz mate zrusenou?dekuji za odpoved

SportDrive.cz

Dobrý den,

poukazy na 15 minut nabízíme pro jízdy ve Ford Mustang GT, pro jízdu v supersportu již 15 minutové jízdy nenabízíme. Variantu „spolujezdec“ můžete využít u jakéhokoliv voucheru.

S přáním pěknéhod ne

Jan Utěšený

Ivana

Dobrý den, je možné při objednání voucheru uvést typ auta které preferujeme ?

SportDrive.cz

Dobrý den,

tato možnost při objednávce není, tip auta si zákazník vybírá při rezervaci. Pokud by jste však měli opravdu zájem o poukaz na konkkrétní automobil, tak nás po zakoupení voucher kontaktujte na info@sportdrive.cz a my Vám zašleme poukaz konkrétního vozu v PDF verzi na mail, případně za 99 Kč poštou.

S přáním pěkného dne

Jan Utěšený

Blanka

Dobrý den,
nabízíte projížďku i ve variantě pouze na okruhu ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Blanko, jízda probíhá na speciálně navržených okruzích v běžném provozu. Hezký den

Filip

Dobrý den, auta mají manuální nebo automatickou převodovku? Díky

SportDrive.cz

Dobrý den, FIlipe,

všechna naše auta mají automatickou převodovku.

S přáním pěkného dne

Jan Utěšený

Zdeňka

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je možné vouchr zaslat poštou momentálně nemám funkcni kopirku dekuji za odpovjed

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko, můžete si voucher nechat zaslat poštou, ale jedná se o dárkové balení voucheru za 69,–Kč. Dárkové balení se vám nabídne samo v průběhu objednávky. Hezký den :)

Miloš

Dobrý den , rád bych napsal hodnocení k projížďce vaším ferrari ale nevím jak . Můžete mi prosím poslat nějaký odkaz nebo návod jak to mohu udělat ?
Děkuji M.Bělohradský

SportDrive.cz

Dobrý den, Miloši,

hodnotit můžou pouze zákazníci, kteří zakoupili poukaz přímo na slevomatu a využili ho. Po uplatnění poukazu jistě přišel na e-mail, přes který byl poukaz zakoupený odkaz k hodnocení. Podívejte se tedy do mailu, pokud jste dostal poukaz darem, kontaktujte osobu, která Vám poukaz darovala, aby Vám odkaz přeposlal/a.

S přáním pěkného dne

Jan Utěšený

Beata Habrová

Dobrý den, manžel má 120kg a bříško…😁Vleze se za volant? Měří cca185cm.. Chtěla bych mu jízdu koupit jako dárek. Děkuji Habrova

SportDrive.cz

Dobrý den, Beato,

za volant se určitě vleze, v autech je na místě řidiče dostatek místa, troufl bych si říci, že stejně jako v běžném osobním voze, jízda tedy nebude problém.

S přáním pěkného dne

Jan Utěšený

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru