Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dětské mikiny s potiskem Frozen, Spidermana, Cars a dalších postaviček

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Romana

Dobrý den, sedí velikosti? Nějak jsem zmatená ohledně tabulky velikostí. Už máme od vás jednu mikinu Bart Simpson-šedomodrá a velikost neseděla, byla hodně akorád, chtěla bych koupit tu samou mikinu, ale nevím jakou velikost. Syn nosí velikost 122/128 a koupila jsem mu u vás vel. 128/134. Teď tedy přemýšlím o vel. 140/146, ale to číslo mě děsí. Mohu vás poprosit o přeměnění? Jestli třeba ta mikina neměla našit špatný velikostní štítek. Moc děkuji.

Cartoon Mania

Dobrý den,
posíláme rozměry mikiny vel.140/146
délka rukávu od krku 50cm
délka mikiny od krku 40cm
šířka mikiny 40cm
děkujeme a těšíme se na Vaši objednávku

Jana

Dobrý den, děkuji za odpověď, tabulku jsem skutečně přehlídla. Nicméně bych se ráda ujistila, jestli v tabulce není chyba – vel. 116/122 je o 3 cm delší než velikost 128/134? A zároveň stejně dlouhá jako 140/146? Ráda bych měla před objednáním jasno a vyhnula se tím případnému vracení. Děkuji za pochopení, Jana

Cartoon Mania

Dobrý den, jedná se zřejmě o nějaký překlep ve velikostní tabulce. Podíváme se na to. Napište nám, o jakou mikinu máte zájem a my Vám ji přeměříme, ať máme jistotu, děkuji

Jana

Dobrý den, bohužel jsem nikde nenašla tabulku velikostí. Chtěla bych koupit mikinu pro syna, ale aktuálně má velikost cca 122/128, tzn. přesně mezi velikostmi, které nabízíte. Lze někde zjistit délku mikiny a délku rukávu pro velikosti 116/122 a 128/134, abych věděla, kterou vybrat? Ještě jsem u Vás nenakupovala, nemám tedy, s čím porovnat. Předem moc děkuji, Jana

Cartoon Mania

Dobrý den, pod nabídkou mikin, když sjedete dolů je velikostní tabulka. Hezký den přejeme Cartoon Mania s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru