Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výběr z thajských masáží, maska na obličej v zbrusu novém salonu Diamond

4,4 / 5 Diamond Spa Praha - Nové Město  (mapa) 523 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tereza

Dobrý den, umíte masáže i pro těhotné?

Diamond Spa

Dobrý den, ano, pokud jste těhotná, masáž se automaticky mění na speciální těhotenskou masáž dle stádia těhotenství. Budeme sena Vás těšit. Krásný den

Dana Fryčová

Dobrý den,můžu uplatnit masáž v páru?

Diamond Spa

Dobrý den, pro páry máme speciální nabídku zde: https://www.slevomat.cz/akce/1374238-parovy-relax-v-diamond-spa-s-luxusnimi-masazemi , budeme se na Vás těšit. Krásný den

wassim el masri

Hi , I want to gift this voucher to a friend on birthday next month , so is it ok to buy the voucher now and call you next month ? best regards

Diamond Spa

Hi, yes, it is possible, no problem, you can buy a voucher and call next month. Thank you

Soňa Kolářová

Dobrý den, když koupím dva vouchery, můžeme je uplatnit ve stejný čas? Není nutné stejná místnost. Děkuji. Kolářová

Diamond Spa

Dobrý den, ano, můžete. Krásný den

Pavla Knoflickova

Dobry den, mam prosbu, v poukazu jsem mela instrukce, aby platba probehla 4/11. Nestihla jsem ji zaslat, mohu uhradit o den pozdeji, bude poukaz jeste platny? Dekuji za ochotu. Pavla

Diamond Spa

Dobrý den, toto je dotaz přímo na Slevomat. Prosím kontaktujte Slevomat. Děkuji

Tatiana

Dobrý den! Koupila jsem si masáž za 399 Kč 30.10.2018 a stále nemám v mailu potvrzení a voucher na masáž. Koukla jsem se na účet a tato částka byla stržena. Poraďte co s tím

Slevomat.cz

Dobrý den, Tatiano, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Daniela

Dobrý deň,

máte bezbariérový prístup a bezbariérovú toaletu?

Ďakujem!

Diamond Spa

Dobrý den, bezbariérový vstup máme, je zde chodba a výtah, co se týká záchodu, tak máme naprosto standardní toalety. Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru