Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dejte špíčky k ledu: zbavte se přebytečných tuků díky mrazivé kryolipolýze

4,9 / 5 Studio Pohody Plzeň  (mapa) 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
milena wegerova

Dobrý den, prosím o sdělení, zda lze ošetřit břich po porodu císařským řezem.
( porod CŘ 2× , poslední před třemi roky). Děkuji Milena

Studio Pohody

Dobrý den. Ošetření po císařském řezu nevadí, pokud se hlavice aplikuje mimo jizvu. Hezký den. Jandová

Lucka

Dobrý den, prosím o info, zda je Vaše nabídka kryolipolýza pro mně vhodná-mám diabetes a zhubla jsem 20 kg, ale v pase mám pořád dost sádlíčka a zatím to nejde dolů-lze teda použít Vaši nabídku, abych to zkorigovala a kolikrát bych musela tuto akci absolvovat. Je tato procedura bolestivá? Děkuji za info, s pozdravem Lucka

Studio Pohody

Dobrý den. Procedura bolestivá není . Aplikovat jí můžeme všude ,kde je dostatek tukové tkáně. Diabetes není překážkou. Pokud máte jakékoliv pochyby , můžete se objednat k nám do studia na bezplatnou konzultaci, kde jsme schopni poradit přímo k Vašemu danému problému. S přáním hezkého dne, Jandová Zdenka

Silvie

Dobrý den, chtěla bych ošetřit břicho a boky. Jakou variantu voucheru mám zakoupit?

Studio Pohody

Dobrý den. Boky jsou párová část a pokud nemáte boky moc velké ,doporučuji 2× 45 minut. Bříško záleží na jeho velikosti. Pokud je větší zvolte 2× 45 nasátí větší hlavicí. Pokud není moc veliké ,ale tuku je dostatek( chytnete levou i pravou rukou tuk po obou stranách břicha) zvolte 2× 45 minut. Pokud potřebujete řešit tuk nad pupíkem ,nebo pod. Zvolte nasátí 1. Hezký den,Jandová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru