Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Příjemný odpočinek v Posázaví: polopenze, infrasauna i půjčení koloběžek

4,2 / 5 Zámeček Kaliště Střední Čechy (mapa) 252 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iveta Tomkova

Dobry den mate volny termin 15–17.3.?Pro 2 osoby a mozna maly pejsek. Dekuji Tomkova

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, o dostupnosti termínů se můžete informovat na +420 733 356 850 , +420 603 543 6­29 nebo e-mailem provozni@zamecek-kaliste.cz. Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc – střední a malé plemeno. Pěkný den, Honza

Gabriela

Dobrý den, máte volný termín v dnech 3.5 až 5.5 2019 pro dva dospělé? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabrielo, o volných termínech se prosím informujte na +420 733 356 850, +420 603 543 6­29 nebo e-mailem provozni@zamecek-kaliste.cz. Pěkný den, Honza

Karolína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte volný termín od 27.2. do 1.3. Děkuji za odpověď.

Zámeček Kaliště

Dobrý den.
Zatím ano
S pozdravem Josef Srba

Nováková Jaroslava

Dobrý den, dnes jsem na Slevomatu našla nabídku do vašeho zámečku. Je tam termín do 31.5.. CHtěla bych se zeptat, jak je to na letní prázdniny a cenová kalkulace. 2 senioři,dítě 14 let a 18let. Na 5–6 dní s polop. Děkuji Nováková j.

Zámeček Kaliště

Dobrý den.V případě zájmu kontaktujte přímo Nás.
Napište Nám prosím na email nazamecku.provoz@seznam.cz
Děkuji.S pozdravem Josef Srba

Monika Janotová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda byste měli volný pokoj pro 4 osoby-2 dospělé osoby a 2 děti 4 a 8 let v termínu od 18–24.2. na 4 dny, či je možnost i na delší dobu 7 dní, popřípadě kolik by to stálo? Děkuji.

Zámeček Kaliště

Dobrý večer.
Bohužel termín je již obsazen.
V případě zájmu zavolejte si prosím a vybereme náhradní termín.
S pozdravem Josef Srba.

Jana

Prosím- je na pokoji lednička? Eventuélně, zda jde doplatit ?
Děkuji za informaci. Jana

Zámeček Kaliště

Dobrý den.
Bohužel lednice na pokoji není.
S pozdravem Josef Srba.

Andrea

Dobry den. Mame zajem o pobyt ve dnech 12.5 – 16.5, a byl by mozny pokoj s vlast.koupelnou. 2 dosp. + dite 14 let.
Dekujeme.

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, nejrychleji a nejpohodlněji zjistíte, zda je pokoj volný zavoláním přímo do hotelu na telefonní číslo +420 733 356 850, kde s Vámi rádi vyberou a rovnou i zarezervují pokoj tak, aby Vám vyhovoval. Hezké Vánoce, Ivet :)

jarda

dobry den,poradaji se u vas i vikendove pobyty pro nezadane jakoby seznamka.deku­ji jarda

Zámeček Kaliště

Dobrý den.
Bohužel,seznamka ne.
S pozdravem Josef Srba.

Alena Krejčová

Dobrý den,
právě jsem si u vás rezervovala pobyt v termínu od 25. 5. – 26. 5. 2019. Prosím zajištění pokoje se samostatnou koupelnou. Děkuji. Krejčová

Zámeček Kaliště

Dobrý den.
Budeme se snažit,momentálně květen je již plně obsazen.
S pozdravem Josef Srba.

Milada Chvojková

Dobrý den.
Právě jsem zakoupila u vás pobyt přes Slevomat na 25. – 26. 5. 2019.
Chci poprosit, zda byste mi mohli rezervovat pokoj se samostatnou koupelnou a jedno parkovací místo.
Děkuji. Chvojková

Zámeček Kaliště

Dobrý den.
Ano,máte pokoj podle přání.
S pozdravem Josef Srba.

Hora

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli máte ještě volný pokoj pro 2 osoby s vlastní koupelnou. Termín 7.-9.12?

Slevomat.cz

Dobrý den, pro přesné informace kontaktujte přímo zámeček.provozni@zamecek-kaliste.cz
+420 733 356 8­50. Hezký den

Šraierová

Dobrý den,
chtěla bych pobyt pro 1 dospělou osobu a dvě děti (7 a 9 let). Lze nějak uzpůsobit nabídku nebo je vše pevně dané?Děkuji za info.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šraierová, nabídku lze uzpůsobit tak, že zakoupíte zájezd pro 2 osoby, a potom doplatíte příplatek za 1 díte.
Dítě do 3,9 let má pobyt zdarma bez nároku na lůžko.
Dítě od 4 let do 10,9 let platí 490 Kč/noc se snídaní (ve 3lůžkovém pokoji).
Osoby od 11 let a každá další osoba na pokoji platí 1/2 ceny voucheru. V případě dalších nejasností kontaktujte přímo Zámeček a oni Vám dají nejpřesnější infromace. Hezký den, Simča

karin

dobrý den. dá se u Vás prodloužit pobyt třeba o 2 dny.nebo je to daný.děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Karin, omlouvám se, že jste tak dlouho čekala. ;) Možnost prodloužení pobytu záleží na obsazenosti zámečku. Pokud již teď víte, že chcete zůstat déle, je možné si koupit více voucherů a nakombinovat je za sebou. Hezký den, Ivet :)

Blanka

Dobrý večer,prosím o informaci,zdali se na zámečku nebo poblíž dají půjčit i kola-Koloběžka je v cene jen na půl dne.Děkuji Blanka

Zámeček Kaliště

Dobrý den.Bohužel kola momentálně nemáme k dispozici.
S pozdravem Josef Srba.

romanzemek09@email.cz

Dobry den,nyni jsem odklikl vasi nabidku pro dva jako darek pro manželku k vanocum,ale zapomel jsem se zeptat jestli s sebou muzeme vzit dva male pejsky-plemeno Japan-Chin a jestli bych se vesel do 300Kč za noc pro oba pejsky.Dekuju za odpověď a prosim o mozne vyhoveni,rad bych se k Vam podival a nemusel shanet další pobyt.S pozdravem Roman Zemek 775210949

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Domácí mazlíček je zpoplatněn částkou 200 Kč/noc – střední a malé plemeno. Pěkný den

Libuše Mašková

Dobrý večer ,objednali jsme si pobyt přez slevomat,bohužel nemáme k zaplacení internetové bankovnictví,jak mám uhradit platbu?Paní mne odkázala na banku Moneta bank a na číslo účtu,kde se dovím číslo toho účtu kam platbu odeslat? děkuji za pochopení Mašková

Zámeček Kaliště

DOBRÝ DEN.ČÍSLO ÚČTU VÁM SDĚLÍ SLEVOMAT JIM ZASÍLÁTE PENÍZE . S POZDRAVEM JOSEF SRBA. TEL. 603543629

Jana Stehlíková

Prosím o informace, jestli je na pokoji televize a lednička-chceme přijet na více dní a v případě teplého počasí potřebujeme ledničku.
Budeme chtít pokoj s vlastním sociálním zařízením, bude se na to brát ohled při objednávce?
Děkuji Jana

Zámeček Kaliště

Dobrý večer. Pokoj budete mít s vlastní koupelnou,Na pokoji je televize, Přejeme krásný pobyt. Zámeček -Kaliště.

Jana

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat zda máte ještě nějaké volné termíny v listopadu?Děkuji a jsem s pozdravem.

Zámeček Kaliště

Dobrý den.Přímo portál Vám nabízí volné termíny.
S pozdravem Josef Srba.

Zimanová

Dobrý den,
Píšete, že malého psa je možné ubytovat, je možné i velkého?
Vím, že dotaz možná zní absurdně, pes jako pes, ale bohužel někteří lidé toto rozlišují :/
Děkuji za odpověď.

Zámeček Kaliště

Dobrý den.Ano,musí mít vlastní pelíšek.Platí se 200.-za noc.
S pozdravem Josef Srba.

Milena Vondrová

dobrý den v termínu 2.-4.10.2018 máte prosím volné ubytování v 2lůžkovém pokoji s vlastní soc. zařizením. děkuji za odpověď Vondrová

Zámeček Kaliště

Ano máme

Zuzana Procházková

Dobrý den je možné vzít sebou malého psa? Děkuji Procházková

Zámeček Kaliště

Dobrý den. Musí mít vlastní pelíšek .Platí se 200,– Kč za noc. S pozdravem Josef Srba.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru