Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Odteď se už děti mohou opičit: Dětské ponožky a spodní prádlo Paul Frank

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

ivana

Dobrý den, budou ještě chlapecké boxerky? chtěla bych objednat více věcí na jednou, děkuji

Cartoon Mania

Dobrý den, bohužel již ne. Máme pouze věci, které vidíte v akci. Hezký den přejeme Cartoon Mania s.r.o.

Dominika Bittó

Dobrý den, chtěla by jsem si objednat více kusů ponožek jiných druhů, jen mi to nejde objednat více druhů najednou avšak jen ten jeden víckrát, jak to můžu udělat aby jsem to neobjednavala po jednom a přitom tak neplatila zbytečně víckrát za poštovné? Děkuji předem za odpověď Dominika Bittóvá

Cartoon Mania

Dobrý večer, kdyz date u zbozi koupit, dole pod tím je možnost … nakupte nad 700 Kc z Cartoon Mania a vyuzijte dopravu zdarma… na to klikněte a ukáže se Vám další naše nabidky oblečení. Hezky večer, Vaše Cartoon Mania s.r.o.

Stanislava Kmentová

Je možný osobní odběr? Děkuji

Cartoon Mania

Dobrý den, bohužel. Máme doručení PPL, Českou poštou a zásilkovnou. Hezký den přejeme. Cartoon Mania s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru