Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

4 hodiny paintballu ve vojenských kasárnách včetně munice, nápoje a fota

4,3 / 5 Paintball Entertainment Klecany  (mapa) 573 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Michaela Chobotská

Dobrý den, cca před měsícem jsem si koupila voucher pro dve osoby a omylem jsem vymazala email, který mi prisel. Je možnost ze mi to můžete poslat znovu? Děkuji Chobotská

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, vouchery jsem Vám znovu odeslal. E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

Micharla Kučerová

Dobrý den,objednala a zaplatila jsem voucher pro devět osob.Přišel mi voucher pro jednu osobu.Jsou to dárky pod stromeček,prosím o rychlé info co mám dělat,děkuji Kučerová

Paintball Entertainment

Dobrý den, prosím kontaktujte přímo Slevomat, bohužel my do systému nevidíme.
S pozdravem
Paintball Entertainment

Lucie Matejkova

Dobrý večer. jak bude dlouho nabídka ke koupi ? Děkuji za odpověď

Paintball Entertainment

Dobrý den, voucher můžete zakoupit do 23.12.2018
S pozdravem
Paintball Entertainment

Vojtěch

Dobrý den oblečení pujčujute děkuji za odpověď Oliva

Paintball Entertainment

Dobrý den, ano, oblečení ( bunda, kalhoty či vestu) půjčujeme za poplatek 100,–Kč S pozdravem, Paintball Entertainment

Kristýna

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli je v ceně opravdu vše, co je vyjmenované, protože mi ta cena přijde tuze podezřelá :D

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, ano v ceně je vše, co je vypsané u voucheru. Hezký den, Simča :)

Michaela Chobotská

Dobrý den, mam otázku zda nas na hru musí být více, jakoze nejaka skupinka nebo stavi kdyz budem ve dvou. Jestli se jakoze připojíme k někomu dalsimu kdo tam zrovna bude nebo tak. Děkuji za odpověď.
Chobotská

Paintball Entertainment

Dobrý den, pokud je Vás pod 10, vybírejte z víkendových termínů, kdy se konají veřejné hry. Hra začíná v 9 nebo ve 14 hod. Rezervace termínu na www.pcp.cz/rezervace
S pozdravem
Paintball Entertainment

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru