Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Krásná pro každou příležitost: Kurz líčení s vizážistkou pro laiky i pokročilé

4,9 / 5 Studio Návod na krásu Praha - Chodov  (mapa) 79 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Carolina Castaneda

Hello good morning, Is possible to have the lesson in english?

Tereza Nikodemová

Good morning, thank you very much for your question. These make up courses are held only in Czech. Thank you for your understanding. Kind regards. Tereza N.

Anna

Pardon, že to není dotaz, aleee… tohle není žádný kurz líčení, je to předváděčka velice nekvalitní a předražené značky Mary Kay. Sama jsem před pár lety na podobném „kurzu“ byla a bylo to zadarmo. Teď se ani nestydí za to chtít peníze. Zajímavé.

Tereza Nikodemová

Dobrý den, děkuji Vám za Váš názor a připomínku. Podle všeho jste na mém kurzu líčení nebyla, protože by jste ho nenazvala „předváděčkou“ ( i dle mých hodnocení od účastnic kurzu). Pracuji v oboru 9let a mám certifikace. S jakou dekorativní kosmetikou pracuji je jen má volba a každý má možnost si vybrat kurz dle přání a požadavků. Kosmetických produktů a značek je na trhu velké množství a je z čeho si vybírat. Je mi líto, že máte asi podle všeho špatné zkušenosti s touto značkou ale já jsem nadmíru spokojená. Kurz líčení je hrazený ale samozřejmě ukázka a zkoušení přípravků v péči o pleť byla a je vždy pro ženy zdarma a to na kurzech líčení neprobíhá. Přeji Vám pohodové předvánoční dny. S pozdravem Tereza N.

Lukáš Víra

Dobrý den je kurz vhodný pro 14letou holku? Děkuji

Tereza Nikodemová

Dobrý den, děkuji Vám za dotaz, kurz líčení je vhodný i pro 14ti letou mladou slečnu… doporučuji však ideálně s doprovodem dospělé osoby. V případě dalších a podrobných informací mi prosím napište na tereza@navodnakrasu.cz , děkuji Vám a přeji krásné dny. Tereza N.

Monika

S jakou značkou kosmetiky pracujete?
Děkuji za odpověď

Tereza Nikodemová

Dobrý den, děkuji za dotaz, pracuji s dekorativní kosmetikou Mary Kay. S pozdravem Tereza N.

Jakub

Je vhodné pro někoho kdo se už líčit umí?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, kurz líčení je určitě vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Přeji hezký den, Ivet :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru