Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Sbohem, kazety: Přepis 120minutového videa z VHS na DVD

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Petr

Mám VHS kazetu uzavřenou v pevném pouzdru už 15 let a nevím, jestli je vůbec ještě použitelná a nemám kde si jí přehrát/ověřit. Co když zakoupím voucher a až potom zjistím, že to nemá cenu přepisovat? Jaký je postup?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, pokud do 14 dní od nákupu přijdete vlastní cestou na to, že kazetu nelze využít tak máte možnost na storno voucheru. Pokud Však odešlete kazetu na převod k obchodníkovi, kde zjistí nefunkčnost kazety, tak již není stornování možné. V případě, že by tomu tak bylo a podařilo se Vám od obchodníka získat například e-mailem potvrzení s tím, že souhlasí z důvodu nefunkční kazety se stornem, který nám přepošlete, tak této žádosti budeme moci vyhovět. Pěkný den, Honza

Jolana Pospíchalová

Dobrý den, nevím délku záznamů na třech VHS. Mohu je zaslat na adresu zde uvedenou u předchozího dotazu a Vy mi pak sdělíte, kolik voucherů mám koupit?
 Díky

Videotech.cz

Dobrý den,
ano, určitě to můžete udělat takto.
Děkujeme

Monika Nováková

Dobrý den, mám 5 vhs kazet, bohužel ale netuším, jak dlouhé nahrávky jsou. Co když bude na některé více než 120 minut? Předem děkuji za odpověď, Nováková

Videotech.cz

Dobrý den,
pokud je záznam delší než 120min, tak jej rozdělíme na 2 DVD.

Katka

Dobry den mam dve vhs kazety na jedne 10 minut soukromeho videa a na druhe asi 40 minut jaky wouchet si mam zakoupit?dekuji Glaserova

Videotech.cz

Dobrý den,
na toto stačí jeden voucher na 120 min.
Děkujeme.

Ctirad Kec

Dobrý den, mám VHS kazetu s vnoučaty nahranou v systému NTSC. Můžete mi pomoci? Děkuji Radek .

Videotech.cz

Dobrý den,
můžeme to zkusit, ale u tohoto formátu neslibujeme, že se to povede.

Jana

Dobrý den, chtěla bych přehrát ze staré VHS na DVD asi 30 let staré nahrávky z televizního pořadu se cvičením. Je možné provést i toto přehrátí? Nevím v jaké jsou kvalitě, ale chci to zkusit. Děkuji

Videotech.cz

Dobrý den,
určitě se můžeme pokusit převést tento záznam.
Děkujeme.

Kateřina Rábarová

Dobrý den,mám 2 DVD 240 minutové.Jaky voucher si mám koupit a zda vůbec byste mi to převedli na CD.Nevím totiž,zda jsou zcela plné ty kazety a nebo obsahuji kratší záznamy…mám už je doma strašně dlouho.Děkuji za vaší odpoveď.S pozdravem Kateřina Rábarová

Videotech.cz

Dobrý den,
pokud nevíte délku záznamu, je možné k nám kazety doručit a po převedení zakoupit potřebný počet voucherů. Pokud je záznam delší jak 120 min, tak jej rozdělíme na 2 DVD.
Děkujeme.

Kateřina Rábarová

Dobře kazety k Vám pošlu poštou.Děkuji za odpověď.

Alena Zavadilová

Dobrý den, mám zájem o přehrání 3 DVD kazet na CD, kam je mohu zaslat? Jsem z Roudnice nad Labem. Děkuji A. Zavadilová

Videotech.cz

Dobrý den,
adresa je: Papírenská 180/1, Praha 6, 160 00, firma Joinmusic/Vide­otech.
Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru