Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Halloweenské tvoření ve svíčkárně Rodas Olomouc

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Jitka

Dobrý den, kolik voucherů prosím zakoupit, když by jsme přišli 2 rodiče a dítě 3 roky? Manžel by se jen díval a já pomohla dcerce něco vytvořit – sama by asi ještě nezvládla. Jak malé dítě podle Vás výrobu svíčky zvládne? Stačil by tedy jeden voucher? Nebo i jeden pro mě, když jí budu pomáhat? A manžel, který se bude dívat, tak neplatí vstup vůbec? A jak to máte prosím s obsazeností ještě teď v říjnu? Nejvíce by mě zajímala asi neděle 21.10. 2018 – je nutné se objednat? Děkuji moc za informace a přeji pěkný den! Jitka

Rodas Olomouc

Dobrý den, paní Jitko,
voucher k nám není podmínkou vstupu, můžete tedy i bez něj a žádné vstupné se u nás neplatí. Platíte jen za to, co si u nás reálně vytvoříte. Některé aktivity zvládne i malé dítě, takže klidně pro něj voucher mít můžete případně si můžete až na místě zakoupit to, co s malou budete chtít tvořit. Je to jen na Vás. Jediné omezení je maximální počet voucherů 1ks na osobu, ve vašem případě je tedy max 4 vouchery. Jak jsem ale řekl, můžete si koupit i další tvoření mimo voucher, např. to, co ve voucheru není obsaženo. Jinak k nám není nutné se objednávat a přijít můžete kdykoli v rámci otevírací doby pro veřejnost v pátek, sobotu a neděli.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
S pozdravem
Roman Zavadil

Gabriela Rusňáková

Dobrý den, při využití vocheru musím zavolat předem a objednat návštěvu?Dekuji

Rodas Olomouc

Dobrý den, paní Rusňáková,
děkuji za dotaz. Rezervace je nutná pouze v případě skupin o 10ti a více osob. Jinak můžete přijít kdykoli, v rámci otevírací doby. S pozdravem Roman Zavadil

Petra Hankeova

Dobry den,chtela bych prijit se dvema detmi,tak mam koupit jeden voucher a jedno dite zaplatit normalne?Dejuji Hankeova

Rodas Olomouc

Dobrý den, paní Hankeová, děkuji za dotaz. Dětem můžete klidně koupit vouchech každému, je to na Vás. Počet voucherů jeden na osobou je myšlen tak, že pokud přijde např. rodina o pěti členech, může uplatnit maximálně 5 voucherů. Do naší Svíčkárny můžete přijít také kdykoli zcela bez voucherů. Pro veřejnost máme otevřeno vždy pátek, sobota a neděle. S pozdravem Roman Zavadil

Hana Mikulková Skalická

Dobrý den! Přečetla jsem si, že při návštěvě svíčkárny lze využít při jedné návštěvě vždy jen jeden voucher na osobu. Mohu vzít s sebou tedy za 4 vouchery 4 děti/vnoučata najednou? A musím mít voucher i já jako doprovod čtyř dětí, když nebudu nic, vyrábět ani pít čaj…atd?

Rodas Olomouc

Dobrý den, paní Mikulová Sklaická,
děkuji za dotaz. Počet voucherů je omezen jen maximálním počtem na osobu a přijít k nám může kdokoli i bez voucheru. Vy voucher tedy mít nemusíte a pokud si budete chtít něco u nás zakoupit, můžete tak učinit až na místě. Je to jen na Vás.
S pozdravem
Roman Zavadil

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru