Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantika v luxusním apartmánu nebo sýpce se snídaní či polopenzí

4,7 / 5 Greensgate Hotel*** Západní Čechy (mapa) 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jaroslava Ludvikova

Dobrý den ;zaujala né Vaše nabídka.Ráda bych se zeptala zdali nabídka platí i na silvestra a zdali máte ještě volno.Děkuji J.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslavo, voucher není možné využít v termínu 16.12.2018 – 13.1.2019. Pěkný den, Honza

Alena

Dobrý den. Mám doplňující dotaz. Zda plánujete nějakou akční nabídku v pozdějších jarních/letních měsících (více vhodných na golf…)? Děkuji a přeji prima den, A.

Greensgate Hotel***

Dobrý den, v sezoně nabízíme golfové pobytové balíčky, které můžete najít na www.greensgate.cz nebo kontaktujte přímo naši recepci na recepce@greensgate.cz
Kolinská, vedoucí recepce

Josef walter

Dobrý den, dá se tento voucher uplatnit v termínu (1 noc) 1 a 2. 12. je volno? jsme manželé + dítě 5 let.

Greensgate Hotel***

Dobrý den,
v tomto termínu máme zatím apartmány volné. Můžete tedy rezervovat :-), tel 724749083 nebo na recepce@greensgate.cz
Kateřina Kolinská, vedoucí recepce

Barbora

Dobrý den, pochopila jsem správně, ze tato nabídka se netýká ubytování v hotelu, ale jen v apartmánech (podle rozlišení na Vašich webových stránkách)?.
Předem děkuji za odpověď.

Greensgate Hotel***

Dobrý den, nabídka se týká pouze lux apartmánů. Pokud byste měli zájem o ubytování v standartních pokojích, kontaktujte přímo naši recepci – tel. 724749083, recepce@greensgate.cz
Kolinská, vedoucí recepce

Alena

Dobrý den. Můj dotaz je,zda bude již začátkem dubna dostupné (upravené a přístupné) golfové hřiště? Díky za info zpět, zdravím, A.

Greensgate Hotel***

Dobry den, hřiště se na jaře otevírá v závislosti na počasí. Může to být již koncem března nebo až v prvním dubnovém týdnu. Nyní nemůžeme tento termín přesně stanovit.
Kolinská, vedoucí recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru