Nabídku Tantra masáž vč. masáže prostaty mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tantra masáž pro muže vč. prostaty: 1 nebo 2 hodiny

4,3 / 5 Neotantra (2 pobočky) Praha - Libeň  (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Luboš Valenta

Chtěl bych tantritskou masáž intimní pro pár.Pro manželku bych chtěl, ale ženu maserku. Jaké jsou možnosti a cena. Dále se chci zeptat vím že už je pozdě, ale přeci to zkusím. Kdybych se rozhodl pro nějakou masáž bylo by možné poslat poukaz nebo rezervaci nebo prostě něco co bych ji dal k vánocům emailem. A samozřejmě bych to hned zaplatil. Na poukazu bylo napsáno neuhrazeno a originál by jste mi poslali po zaplacení třeba po vánocích. Samozřejmě se jen ptám jestli je to vůbec možné. Dostal jsem se na vaše stránky pozdě. Děkuji za odpověď Valenta

Slevomat.cz

Dobrý den, Luboši, tato nabídka je určená pouze pro muže, nicméně Neotantra nabízí i masáž pro páry (https://www.slevomat.cz/akce/1401918-vzrusujici-tantra-masaz-pro-pary-nebo-virivka). Myslím, že ženu masérku pro Vaši manželku nebude problém domluvit. Voucher je možné zakoupit a pokud budete platit kartou, máte ho obratem na emailu či si můžete voucher vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Poté by neměl být problém voucher s pomocí námi přednastavených motivů či Vašeho vlastního obrázku dárkově vytisknout, abyste měl manželce co dát pod stromeček. :) Hezké Vánoce, Ivet :)

Neotantra

Dobrý den, tato varianta masáže je možná, ohledně poukazu kontaktujte přímo slevový portál. Při platbě ihned ,by vám měl být poukaz vystaven a zaslán na email po přijetí platby. Což bývá za pár minut. Pokud by to již nešlo, zavolejte mi na níže uvedené telefonní číslo. Přeji krásné svátky. Za MMSU Andrea 608 000 500

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru