Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Souprava povlečení z mikrovlákna Apex Microtop, výběr z 11 motivů

4,6 / 5 Apex 474 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Anna Backová

Dobrý den nabízíte povlečení z mikrovlákna, ale mikrovlákno to není je to povlečení tenké ne jako hřejivá deka. Backova

Apex

Polyesterové mikrovlákno je materiál (příze) na výrobu různých povlečení, například hladkých ty nabízíme my a v popisu to výslovně uvádíme . Dále vyrábíme z tohoto materiálu i počesané povlečení , které prodáváme pod obchodním názvem Microdream flanel, to je vzhledem k svojí gramáži v jiné cenové kategorii, viz. www.apextextil.cz.

Kateřina Svobodová

Mockrát děkuji za promptní odpověď. Z jednoho kusu polštáře čekám, že bude pouze jeden kus zmenšený, tudíž by neměl být problém. Umíte prosím odhadnout, za jak dlouho Vaše švadlena umí zúžit Vaše povlaky resp. polštáře a jakou si bere odměnu za hodinu práce (abych měla alespoň přibližnou představu o nákladech)? Ráda bych zakoupila 2× dvojset (tj. dohromady 4 deky, 4 polštáře) – zde bych chtěla všechny 4 deky upravit na 90×200 cm a 4 polštáře na 40×80 cm. Dále bych pořizovala jeden klasický set bez jakýchkoli potřebných úprav. Jakým způsobem by pak probíhalo finanční srovnání za úpravy? ještě jednou díky za váš čas. Katka

Apex

Dobrý den,
cena za práci by byla 200 Kč.
Jestliže s cenou souhlasíte, objednejte si přes Slevomat 4 kusy povlečení. Jakmile to uděláte, dejte nám o tom zprávu, abychom Vaši objednávku pohlídali a dali do dílny přešít. Po té se s Vámi spojíme a pošleme Vám podklady pro doplatek za práci, tj. na 200 Kč. Jakmile od Vás obdržíme tyto peníze, obratem povlečení přešijeme a pošleme k Vám.

Kateřina Svobodová

Dobrý den ještě jednou, zapomněla jsem k dotazu na zúžení dek přidat dotaz na zúžení polštářů (mám polštáře 40×80 cm). je to možné? děkuji! Katka

Apex

To asi nepůjde, protože polštář má rozměr 70 × 90 cm a tudíž dva kusy nejdou.

Kateřina Svobodová

Dobrý den, zaujala mě možnost zúžení povlečení (také bych chtěla 2× povlečení ve velikosti 90×200). Je zúžení nějak zpoplatněno? Informaci o zúžení je možno zadat do objednávky? Moc děkuji za odpověď. Katka

Apex

Zúžení je zpoplatněno, podle doby, kterou budou švadleny tuto operaci provádět.

Markéta Bulantová

Děkuji,takže je možné,že bychom ze dvou 140×200 měli čtyřikrát 70×200?

Apex

Ano, cca 68 × 200 cm 2 ks + polštář 70×90 cm 1 ks.

Markéta Bulantová

Dobrý den,
Není možnost přikrývek 90×200?
Děkuji za odpověď.

Apex

Dobrý den,
povlečení Vám můžeme zúžit.

Ivana Mezírková

To nejde zaplatit na dobírku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, vzhledem k tomu, že je nejdříve potřeba provést a zaplatit nákup na Slevomatu, tak dobírka není ani možná. Pěkný den

Veronika Sváčková

Dobrý den, budete ještě prosím nabídku opakovat do Vánoc? Bohužel jsem nestihla objednat. Děkuji za odpověď.

Apex

Dobrý den,
koncem října budeme akci opakovat.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru