Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Halloweenská strašidelná hra na Zámku Brtnice: vstup pro 2–4 dospělé i dítě

Kateřina Šámalová Brtnice  (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Helena Vrzalová

Loňskou akci vymyslel a pořádal někdo jiný – a byla natolik úspěšná, že se dočkala téhle komerční kopie s podstatně vyšším vstupným. Původní organizátor zve na II. ročník strašení na brtnickém zámku 3. listopadu od 18.00 do 21.00 hodin. Se 60 účinkujícími a vstupným 80,–Kč (pro děti 40,–).

Kateřina Šámalová

Děkuji, že jste to za mě vysvětlila :-)

Olda

Můžete mi prosím vysvětlit, jak je možné, že máte uvedeno první ročník? Já jsem tam byl minulý rok s dětmi a byla to nádherná akce. A cena byla tuším 50 Kč a letos o dost vyšší. Tak proč znovu první ročník? Proč ten dramatický nárůst ceny? Moc tomu nerozumím…

Kateřina Šámalová

Dobrý den, Dobrý den, Omlouvám se, že reaguji až teď, nebyla jsem v dosahu internetu. Tak jak píše paní Vrzalová, jsme jiný organizátor. Proto uvádíme první ročník, aby od sebe ,,kopie" byli odlišené. Jelikož to není první ani poslední akce, kterou na Zámku v brtnici budeme dělat, museli jsme se od místních dobrovolníků nějak odlišit. Co se týká ceny vstupného, bylo na slevomat špatně nastaveno, teď už by měla být akce opravená a mělo by být všechno správně. Kateřina

Jana Kratochvílová

Rada bych se zeptala na to,jak to že uvádíte 1.ročník Helloweenskeho strašení,když jsme na stejné akci byli už vloni.A jak to že pan kastelán dělá stejnou akci a 2.ročník?To v tom máte ňáký bordel,nebo jak to mám chápat??Dekuji za odpoved

Kateřina Šámalová

Dobrý den,
Omlouvám se, že reaguji až teď, nebyla jsem v dosahu internetu. Tak jak píše paní Vrzalová, jsme jiný organizátor. Proto uvádíme první ročník, aby od sebe ,,kopie" byli odlišené. Jelikož to není první ani poslední akce, kterou na Zámku v brtnici budeme dělat, museli jsme se od místních dobrovolníků nějak odlišit. Co se týká ceny vstupného, bylo na slevomat špatně nastaveno, teď už by měla být akce opravená a mělo by být všechno správně.
Kateřina

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru