Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenka do světa traktorů: staré i nové kousky v Zetor Gallery

4,8 / 5 Zetor Gallery Brno  (mapa) 1 538 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Petra Dohnalová

Dobrý den, minuly týden jsem kupovala dva vouchery a do dnešního dne mi nebyly zaslány na můj e-mail, prosím o sjednání nápravy . Dekuji Petra Dohnalová

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Dáša.

Dobrý den, voucher platí co 1.3.2019, ale přímo na stránkách je uvedeno, že výstava je do 31.1.2019??

Slevomat.cz

Dobrý den, Dášo, nabídka je skutečně platná jak uvádíme do 1.3.2018. Ta kterou vidíte do 31.1.2019 bude nějaká krátkodobější. Pěkný den

Jarka

Do kdy je možné uplatnit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarko, voucher na tuto nabídku můžete využít do 1.3.2019. Pěkný den :)

Mila

Dobrý den, máte otevřeno i 27.12. – 30.12. 2018
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Milo, pro co nejrychlejší a nejpřesnější informace prosím kontaktujte přímo galerii na emailu mtomaskova@zetor.com nebo na telefonním čísle+420 734 4­16 006. Hezký den, Simča :)

Alena Heisler

Dobry den, jen ujisteni – deti do 6 let jsou tedy zdarma? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, skutečně děti do 6 let mají vstup zdarma :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru