Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

PARAolej – superpotravina z Amazonie, zdravá pro celé tělo: 250 nebo 500 ml

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ivana Čermáková

Dobrý den, mě by zajímala ta přeškrtnutá cena u 250 ml. Píšete 230 Kč a nyní 99 Kč, což je velmi zajímavé.. Já jsem ho totiž shodou okolností právě zakoupila v centru Plzně za 129Kč, ten samý. Samozřejmě, zde na slevomatu vyjde levněji a 500 ml vyjde ještě lépe. Je velmi chutný, mohu potvrdit. Pochopila bych, kdyby byla třeba doprava zdarma, nebo tak.. Ale buď je Váš obchod velmi předražený, anebo používáte nekalé praktiky, klamání zákazníka. Proto bych si pro něj raději dojela 50km do Plzně. Na internetu jsou ceny podobné, jako jsem viděla v Plzeňské prodejně. Také nějaká Seanergy,ael s jiným sídlem prodejny, jej prodává za 123Kč.

SEANERGY spol. s r.o.

Dobrý den, doporučná prodejní cena pro koncového zákazníka je skutečně cca 230 – 280 korun vč DPH za 250ml a 405 a 490 korun vč DPH za 500ml. V létě proběhla množstevní sleva pro naše obchodníky. My, jako dovozce ze zákona nemůžeme obchodníkovi diktovat, jestli slevu využije pro svou marži nebo nebo pro snížení prodejní ceny. Většina našich obchodníků se řídí námi doporučenou cenou. Zároveň ale nemáme kapacitu kontrolovat cenu našeho výrobku v každé kamenné prodejně. Nezaměřujeme se na prodej koncovým zákazníkům, ale pro Slevomat se jedná o vyjímku v podobě časově a kusově omezené akce.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru