Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Kreativní sady Re-cycle-me: vyrábění hraček i kostýmů z věcí, které máte doma

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra Krykorkova

Objednala jsem si u Vas dve sady Recycle-me. Dodany mely byt 9.11. a placeny byly ihned prevodem.
Kdyz nebyl termin dodani splnen, volala jsem do Vaseho obchodu, kde mi prislibili doruceni do dvou dnu. Ctvrty den po telefonatu (16.11!) konecne prisla zprava ze Zasilkovny. V soku jsem rozbalila balicek se dvema drevenyma knizkama, ktere jsem si rozhodne neobjednala!!! Telefon mi nikdo nebere.
Jsem zklamana, sady mely byt darkem. Dostanu nekdy, co jsem si objednala a zaplatila??

KidTown

Dobrý den, již jsme vám zaslali email ohledně vysvětlení, omluvy a návrhu řešení. S pozdravem, Kidtown

Gabriella

Dobry den, mam sestiletou holcicku, ktere sady jsou pro ni idealni? Nezajimaji ji klucici sady s auty apod. Plus ve videu je vanocni sada, ktera to je? Meli byvhom o ni zajem. Dekuji.

KidTown

Dobrý den, speciálně pro holčičky jsou vhodné sady např. karton od mléka, kdesi můžete vytvořit budku pro ptáčky (nyní na podzim aktuální), nebo jestli má dcera ráda zvířátka, krásná je i varianta jungle. Každé dítko zajímá něco jiného, v nabídce je spousta variant, ze kterých můžete vybírat, ale bohužel, aktuálně zimní motiv v prodeji není. Doporučujeme i princeznovskou sadu, pokud se holčička ráda „parádí“, nebo zda-li má rára hudbu, můžete si společně vytvořit funkční hudební nástroje. Pěkný den, Kidtown.

Věra Sedláková

Dobrý den, je možné spojit objednávku ze slevomatu s objednávkou z eshopu? Děkuji

KidTown

Dobrý den, co se týče plateb určitě ne, co se týče odeslání balíčku, to lze, jen prosím o informaci do objednávky eshopu,že požadujete přidat k objednávce číslo … Pěkný den, Kidtown

Zuzana

Dobrý den, byla by možnost sady osobně vyzvednout na Vaší pobočce na Korunní ulici? Děkuji.

KidTown

Dobrý den,
vyzvednutí pouze na prodejně v Praha 6 Bubeneč. Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru