Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

3–4 dny v Peci pod Sněžkou: plná penze, all inclusive nápoje i wellness

4,5 / 5 Hotel Chata Orlík *** Pec pod Sněžkou (mapa) 41 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zdena Harantová

Dobrý den,rezervovala jsem si u Vas voucher na zimní pobyt,ale tuto rezervaci jsem zrušila,přesto jsem zaplatila z mého učtu 7288 Kč. Můžete mi vysvětlit,jak je to možné? Děkuji Harantová

Chata Orlík

Dobry den,

toto je verejna stranka, pro reklamaci teto stiznosti budete potrebovat kod poukazu nebo jine osobni udaje, obratte se prosim primo na Slevomat.

S pratelskym pozdravem,
Libor Sindelar, chata Orlik

Ondřej J

Dobrý den,
byl by volný pokoj pro rodinu (2 dospělý a 2 děti (9 a7)) v termínu od 4.3.2019 do 7.3.2019.
Děkuji
 O.J.

Chata Orlík

Dobrý den,

Ano, zatím máme volno.

S přátelským pozdravem,
Libor Sindelar

Vlaďka

Dobrý den, prosím Vás jak daleko je vaše chata od sjezdovek. Děkuji Vlaďka

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlaďko, Ski areál Pec pod Sněžkou je vzdálený 4 km. Pro další informace kontaktujte přímo hotel. Hezký den :)

Chata Orlík

Dobry den,

dovolte, abych opravil informaci vyse: ski areal je vzdaleny cca 500m, dostupny tam i zpet na lyzich.

S pratelskym pozdravem,
Libor Sindelar, chata Orlik

Barbora Chládková

Dobrý den, s přítelem bychom přijeli z Prahy autobusem, mohla bych Vás poprosit o pomoc jak se přesně k hotelu od autobusu dostat? Děkuji

Chata Orlík

Dobry den,

od autobusoveho nadrazi to neni daleko, ale nejlepsi bude nam zavolat: bud Vam vysvetlime cestu po telefonu anebo pro Vas zajedeme, kdyz budeme mit cas a cesta nebude zavata snehem.

S pratelskym pozdravem,
Libor Sindelar

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru