Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Různé mise, zbraně i překážky: balíček akční střelby v pohybu, 3 hodiny

4,6 / 5 NKTEAM shooting (2 pobočky) Drahany  (mapa) 321 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
David

Dobrý den, voucher jsem dostal jako dárek k Vánocům, a jelikož jsem držitel ZP a mám své, je možno střílet ze svých zbraní? 9mm a .223?

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Bohužel ne. V době kdy odbavujeme vouchery je střelnice uzavřena a je určena pouze pro střelbu z našich zbraní a pod naším dohledem.

Petr Novák

Andrea

Dobrý den,
Když se vaší akce chtějí zúčastnit 3 osoby pod 18 let stačí jeden dohled ? A může si dohled také koupit svůj vlastní voucher a přidat se k nim ?
Děkuji, Ivánová.

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Pro všechny stačí jeden dohled, který může samozřejmě střílet také.

Petr Novák

Kamila

Dobrý den, pokud voucher objednám kolem 13. prosince, stihne dojit do vánoc?

NKTEAM shooting

Dobrý den

S tímto dotazem kontaktujte rovnou Slevomat. Na tel čísle 222 745 354.

S úctou Petr Novák

Jana

Dobrý den, omlouvám se, ale není mi jasná bezpečnost. V jednom prostoru se pohybuje 5 lidí se zbraněmi, kteří tam běhají a střílení z různých pozic na makety? Děkuji za vysvětlení J.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Tato akce je určena pro pět osob. NIKDY se nepohybuje v jednom prostor při střelbě pět osob. Vždy jedna osoba s instruktorem, je to patrné i z videa.

Petr Novák

Lucka Strosserová

Dobrý den, 5.11. jsem Vám odesilala peníze a stále mi voucher Balíček akcni střelby v pohybu nepřišel. Můžu se zeptat, kde je chyba? ls

NKTEAM shooting

Dobrý den

Zavolejte si na Slevomat, tam Vám pomohou.

Petr Novák

Emílie Sládková

Dobrý den, ve videu je zmíněno pro 5 osob. Když si koupím jeden voucher tak na něho můžeme jet jako 5-ti členná rodina? Nebo si musí každý člen rodiny, zaplatit sám svůj voucher?

Děkuji Sládková

Slevomat.cz

Dobrý den, Emílie, střelby se mohou zúčastnit i děti starší 10 let, pokud přijdou v doprovodu dospělého – doprovod, který přijde jako divák, neplatí žádné vstupné (k jednomu účastníkovi se může připojit maximálně jeden doprovod). Pokud se tedy chcete zúčastnit střelby všichni, je nutné koupit 5 voucherů. Přeji hezký den, Simča.

Lucie S.

Je to vhodné i pro ty, kteří mají průkaz a střílí častěji nebo spis jako seznámení pro začátečníky? Jde mi o to, aby se dotyčný nenudil 😉

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Pokud se „dotyčný“ běžně nezabývá dynamickou střelbou, bude to pro něj zajímavá zkušenost.

Лежишь Йычтью

Dobrý den jak je to prosím se zbraněmi je psáno 3–8 je možné všech 8? Nebo se připlácí

NKTEAM shooting

Dobrý den

Tento balíček je spíše než o zbraních o akci. Po dohodě s instruktorem si můžete zbraně vyměnit, ale je to pro Vás nevýhoda, protože se naučíte manipulaci s jednou zbraní, další cvičení máte s jinou zbraní a kompletní mise bude se zbraní třetí.

Al je to na dohodě.

Petr Novák

Kateřina

Dobrý den, ve videu je řečeno, že balíček je pro 5 lidí. Znamená to, že když koupím jeden voucher, může se účastnit 5 lidí, kteří pojedou na ten jeden voucher? Nebo musí mít každý svůj voucher? Děkuji

NKTEAM shooting

Dobrý den

Na jeden voucher střílí jedna osoba . Ale skupina je max. 5 osob. Pokud budete sám máte voucher , tak vás přidáme do skupiny se 4. osobami.

Petr Novák

iva trlicova

dobry den,mate volny termin 26–10 nebo 27–10?prostejov dekuji

NKTEAM shooting

Dobrý večer

Bohužel termín volný není.
Prostějov je volný ještě 19.10. a 20.10.

Petr Novák

Anna

Dobry den, chci se zeptat jak dlouho bude akce na slevomatu? Hodilo by se mi to koupit o par dni pozdeji.

NKTEAM shooting

Dobrý den

Měla by být do konce listopadu.

Petr Novák

Pavel Michalec

Koupím nyní, darují k vánocům. Nebude problém s uplatněním voucheru po novém roce ?

NKTEAM shooting

Dobrý den

Problém nebude, právě tyto balíčky jsou myšleny již jako dárky pod stromeček.

petr Novák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru