Nabídku Silvestr na Vysočině s plnou penzí i wellness mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oslavte silvestr na Vysočině: 4 dny s wellness, plnou penzí i ohňostrojem

4,4 / 5 Hotel Fara Rančířov Vysočina (mapa) 22 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka Vrážková

Dobry den, jak se k vam mohu dopravit vlakem/autobusem? Jela bych z Pisku nebo Ceskych Budejovic nebo Strakonic v jiznich Cechach, ale bohuzel mi to neukazuje zadne spojeni. Predem dekuji za odpoved. Lenka

Hotel Fara Rančířov

Dobrý den, kontaktujte prosím recepci hotelu na tel. 731 311 778. Tým LV

Michal Císařovský

Dobrý večer, zajímá mne silvestrovský pobyt, máme dvou letou dceru a dvou kilového yorkšíra, nějak jsem se nedočetl kolik by se připlácelo, předem děkuji

Hotel Fara Rančířov

Dobrý den pane Císařovský, silvestrovské pobyty pořádáme bez dětí. Bohužel ani zvířátka nepřijímáme. Děkujeme za pochopení, Tým Living Venues, a.s.

Michal Císařovský

Dobrý den, četl jsem na četech že máte studený bazén, jakou má prosím teplotu, rádi by jsme k Vám dorazili i s 2 letou dcerou a byla by škoda kdyby jsme bazén nevyužili, ještě jeden dotaz, máte silvestrovské pobyty ještě volné? Předem moc děkuji

Hotel Fara Rančířov

Dobrý den, voda v bazénu má teplotu 28 st. Pokud Vám jde pobyt vložit do košíku, tak jsou pokoje stále volné. Hezký den přeje tým LV

Věra Kašparová

Dobrý den, je možno prodloužit Silvestrovský pobyt o jednu noc ? Já a můj manžel. Děkuji, Kašparová Věra

Hotel Fara Rančířov

Dobrý den, bohužel to není možné, hotel bude uzavřen. Tým LV

Yveta Hráská

Dobrý den, proč nelze pobyt zaplatit bankovním převodem, snažím se objednat, ale nějak to nelze. Děkuji Yveta Hráská

Hotel Fara Rančířov

Dobrý den, to je otázka na Slevomat. (zákaznická linka 222 745 354). Tým LV

Romana Przeczeková

Dobrý den , proč nejde tuto nabídku zaplatit bankovním převodem ?

Hotel Fara Rančířov

Dobrý den, to je otázka na Slevomat. (zákaznická linka 222 745 354). Tým LV

Radka Žáčková

Dobrý den, bylo by možné Silvestrovský pobyt prodloužit o jednu noc? Měli bychom zájem o nákup 2 voucherů na portálu Slevomat.
Děkuji za odpověď.
Radka Žáčková

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, doporučujeme spojit se přímo s recepcí a ověřit si dostupné kapacity dalšího dne, případně také cenu za doplatek. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru